У Нідерландах до Дня Європи відбувся захід на підтримку митців

У Нідерландах до Дня Європи відбувся захід на підтримку митців

У нідерландському Роттердамі у День Європи відбувся захід, спрямований на підтримку митців.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі, зокрема, йшлося про стратегії та підходи до роботи, підтримку молодих митців, створення справедливого середовища з точки зору фінансування, винагороди, авторського права для працівників культури в Європі.

“На цьогорічний день Європи в Роттердамі проходить дуже важливий захід для підтримки митців та чесної оплати їх праці. Він організований різними європейськими організаціями, такими як EUNIC, EU National Institute for Culture, European Cultural Foundation та багатьма іншими”, — розповіла в коментарі кореспонденту Укрінформу співзасновниця Фундації Ватага, яка є платформою для українського мистецтва та культури в Нідерландах, Уляна Бунь.

Захід був дуже інформативним, зазначила вона, та порушував багато питань, які допоможуть українським митцям відчувати себе частиною європейської мистецької сім’ї, налагодити зв’язки з різними організаціями та отримати можливість для спільної роботи в майбутньому. Найважливішим моментом було власне обговорення фінансової складової роботи кожного митця.

За її словами, було дуже приємно побачити та обговорити «зовсім інакший погляд на звичні проблеми кожної людини, яка працює у сфері мистецтва».

Як відомо, відповідно до указу Президента Володимира Зеленського, Україна 9 травня відзначає День Європи.

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Нідерландах до Дня Європи відбувся захід на підтримку митців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"