У Нідерландах до Дня Європи відбувся захід на підтримку митців

У Нідерландах до Дня Європи відбувся захід на підтримку митців

У нідерландському Роттердамі у День Європи відбувся захід, спрямований на підтримку митців.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі, зокрема, йшлося про стратегії та підходи до роботи, підтримку молодих митців, створення справедливого середовища з точки зору фінансування, винагороди, авторського права для працівників культури в Європі.

“На цьогорічний день Європи в Роттердамі проходить дуже важливий захід для підтримки митців та чесної оплати їх праці. Він організований різними європейськими організаціями, такими як EUNIC, EU National Institute for Culture, European Cultural Foundation та багатьма іншими”, — розповіла в коментарі кореспонденту Укрінформу співзасновниця Фундації Ватага, яка є платформою для українського мистецтва та культури в Нідерландах, Уляна Бунь.

Захід був дуже інформативним, зазначила вона, та порушував багато питань, які допоможуть українським митцям відчувати себе частиною європейської мистецької сім’ї, налагодити зв’язки з різними організаціями та отримати можливість для спільної роботи в майбутньому. Найважливішим моментом було власне обговорення фінансової складової роботи кожного митця.

За її словами, було дуже приємно побачити та обговорити «зовсім інакший погляд на звичні проблеми кожної людини, яка працює у сфері мистецтва».

Як відомо, відповідно до указу Президента Володимира Зеленського, Україна 9 травня відзначає День Європи.

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Нідерландах до Дня Європи відбувся захід на підтримку митців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"