У Нью-Йорку на Брайтон-Біч з’явився Український шлях

У Нью-Йорку на Брайтон-Біч з’явився Український шлях

У Нью-Йорку перехрестя Брайтон-Біч-авеню та Коні-Айленд-авеню перейменували на «Український шлях». Про це амбасадорка України в США Оксана Маркарова повідомила у фейсбуці.

Вона зазначила: «Кожен може зробити внесок в нашу боротьбу за незалежність і кожен внесок важливий! А деякі, як перейменування перехрестя на Брайтоні в Ukrainian Way, яке успішно завершилось сьогодні в День незалежності ще й надзвичайно символічний!».

 

Маркарова подякувала всім, хто не тільки згенерував ідею щодо перейменування, але й довів її до завершення, — генеральному консулові України в Нью-Йорку Олексію Голубову, консулці Інні Верніковій, та директору із комунікацій в Українському конгресовому комітеті Америки Андрієві Добрянському.

 

Назву запропонувала радниця Інна Вернікова, яка представляє 48 округ у Брукліні, до якого входить це перехрестя.

 

Брайтон-Біч — район, розташований на півдні Брукліну в Нью-Йорку. Став відомим з середини 1970-х років як місце компактного проживання російськомовних євреїв з країн, що раніше входили до складу СРСР, переважно з України, через що місцину прозвали «Маленькою Одесою». За даними перепису 2000 року, у Нью-Йоркській агломерації проживає найбільше українців у країні — близько 160 тис. осіб. Більшість із них зосереджена в Маленькій Україні в Іст-Вілліджі та Брайтон-Біч у Брукліні.

 

Нагадаємо,  у Стокгольмі частину парку Маріберг біля посольства росії назвали Місцем вільної України, а в Рейк’явіку площу біля посольства рф перейменували на честь Києва. 

 

 

Чільне фото: Оксана Маркарова/ Facebook

Оригінал статті на Suspilne: У Нью-Йорку на Брайтон-Біч з’явився Український шлях

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"