У неї був план…
У неї був план…
Вітаю, мої найкращі!
За традицією додам уривок, але насправді все почалося набагато раніше, тільки Еліс цього не пам’ятає. І їй знадобиться достатньо часу, щоб згадати свій власний ідеальний план))
Починає грати музика і моє серце заходиться голосним стуком. Хапаюсь за татове передпліччя, врізаючись нігтями в піджак костюму. Боюсь. Ноги стають наче ватяні і я збираю всі сили, щоб не знепритомніти перед усіма гостями. Ого! А їх тут зібралось немало. Очі ловлять знайомі обличчя рідних, навіть друзів з університету, але моєї Мії немає. Це дуже засмучує, я вже починаю думати, що ми не спілкуємось взагалі.
Всі встають, а наречений, що стояв спиною й з кимось говорив, звертає на нас свій погляд. В моїх спогадах він трохи не такий. Там усе як наче в тумані, а на журналі наші фото обробили в графічному редакторі. В живу він гарніший. Високий, широкоплечий, з темним гарно вкладеним волоссям. Він дивиться на мене, а я ніяковію й опускаю очі. Серед гостей чути захоплені вигуки, яка красива наречена, а я навіть усміхнутись не можу, мене наче паралізувало. Ніг не відчуваю, не розумію як вони можуть рухатись. Шлях до нареченого здається таким коротким, наче два кроки ступили. Все всередині кричить, що я не хочу цього весілля. Воно не моє, а тієї іншої Еліс, яка все сама спланувала. А я не хочу…
— Привіт, — озивається Адам. Голос у нього приємний, трохи грубуватий, але його це не псує.
— Угу, — слова в речення не складаються.
Тато цілує мене в щоку й передає нареченому. Хочеться закричати, що я проти, але мовчу. Він бере мене за руку й підводить до весільної арки. Я завжди хотіла арку з білих квітів, а про рожеві навіть не думала. І весілля хотіла організувати на березі океану. Одягнути сукню зі шлейфом, фату, яка б закривала обличчя і стати перед священником, щоб дати обітницю у вічному коханні своєму чоловікові. А це… Все це не моє…
Не забувайте також зазирнути на новий розділ книги «За горизонтом. Частина друга», зранку було оновлення, наступне буде завтра.
Щиро дякую за увагу.
Тихого та спокійного дня усім!
Бережіть себе!
З повагою, Ерін.
Оригінал статті на Букнет: У неї був план…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.