У найбільшому книжковому магазині Німеччини почали продавати українські книжки

У найбільшому книжковому магазині Німеччини в Берліні Dussmann можна придбати українські книжки «Видавництва Старого Лева». Про це Читомо повідомила керівниця відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю цього видавництва Оксана Зьобро.
Книжки можна замовити і на сайті Dussmann із доставленням по всій Німеччині. За словами представників книгарні, книжки продаються добре як у книгарні, так і на сайті Dussmann.
В ексклюзивному коментарі для Читомо Оксана Зьобро розповіла, що книгарня придбала 82 видання загальною чисельність 2495 примірники. Це і література від українських авторів, і книжки в перекладі українською («Розмови з друзями» Саллі Руні, «У розшуку» Джона Ле Карре, «Художник хиткого світу» Кадзуо Ішіґуро, «Країна Мумі-тролів» Туве Янссон, «Джуді Муді – детектив» Меган МакДоналд та інші).
Серед української літератури — книжки Олега Сенцова («Хроніка одного голодування»), Станіслава Асєєва («Світлий шлях: історія одного концтабору»), Андрія Бондаря («Ласощі для Медора»), Миколи Рябчука («Лексикон націоналіста та інші есеї»), Оксани Луцишиної («Іван і Феба»), Мирослава Лаюка («Залізна вода»).
З дитячої літератури представлені книжки «Найщасливіше левеня» Олександра Шатохіна, «Мирослава та інші з двору» Олі Купріян, «Ліга непарних шкарпеток» Галини Вдовиченко, «У світлі світляків» Ольги Войтенко та інші.
Щодо продажу ВСЛ з Dussmann комунікували близько трьох тижнів.
«У березні до «Видавництва Старого Лева» звернувся Данило Полілуєв-Шмідт, представник громадської організації IWEK e.V. Initiative für Wissensaustausch, Empowerment und Kultur. Організація придбала у видавництва понад 30 примірників англомовної книги «Ukraїner. Ukrainian Insider» на подарунок своїм партнерам, а також книжки для благодійної акції на підтримку України, що відбулася 10 квітня у Берліні в межах дня Leuchtturm Ukraine. А ще Данило Полілуєв-Шмідт давно мріяв, щоб українські книжки продавались у Німеччині. Тож він допоміг сконтактувати видавництву з представниками книгарні Dussmann для налагодження подальшої співпраці», — розповіла Зьобро. Вона зазначила, що книжки у книгарні та на сайті можна придбати з 8 квітня.
Нагадаємо, в Австрії створять логістичний центр для розповсюдження українських книжок серед біженців. Компанії-представниці інтересів книжкової галузі в Німеччині Börsenvereinsgruppe запустили проєкт допомоги видавцям, книгарням, авторкам й авторам з України.
Фото: ВСЛ
Оригінал статті на Suspilne: У найбільшому книжковому магазині Німеччини почали продавати українські книжки
Блог
Відомі переможниці премії Women in Arts-2025Оголосили лавреаток премії Women in Arts-2025. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Переможницею у номінації «Жінки в літературі» стала Олена Герасим’юк.
Олена Герасим’юк — поетка
П’єса «Баланс» драматургині і ветеранки Аліни Сарнацької перемогла в конкурсі «Драма.UA». Про це повідомили на сторінці конкурсу.
До фіналу конкурсу також увійшли п’єси:
«Брідські явищ
У Польщі, Канаді й Португалії відкрили нові «Українські книжкові полички»У червні 2025 року нові «Українські книжкові полички» з’явилися одразу в трьох містах: португальському місті Коїмбра, польському Рибніку та канадському Бремптоні. Про це повідомили у по
У Фінляндії зафіксували найвищу активність у бібліотеках за майже 20 років2024 рік став рекордним для публічних бібліотек Фінляндії: кількість позичань друкованих книжок досягла найвищого рівня з 2005-го. Про це повідомляє національна телерадіомовна компанія
Відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».17 червня у нас відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».
Цього вечора до нас завітала чудова українська сім’я — Юрій Пероганич і Тетяна Череп‑Пероганич. Він — активний учасн
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.