У найбільшому книжковому магазині Німеччини почали продавати українські книжки

У найбільшому книжковому магазині Німеччини почали продавати українські книжки

У найбільшому книжковому магазині Німеччини в Берліні Dussmann можна придбати українські книжки «Видавництва Старого Лева». Про це Читомо повідомила керівниця відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю цього видавництва Оксана Зьобро.

 

Книжки можна замовити і на сайті Dussmann із доставленням по всій Німеччині. За словами представників книгарні, книжки продаються добре як у книгарні, так і на сайті Dussmann.

 

В ексклюзивному коментарі для Читомо Оксана Зьобро розповіла, що книгарня придбала 82 видання загальною чисельність 2495 примірники. Це і література від українських авторів, і книжки в перекладі українською («Розмови з друзями» Саллі Руні, «У розшуку» Джона Ле Карре, «Художник хиткого світу» Кадзуо Ішіґуро, «Країна Мумі-тролів» Туве Янссон, «Джуді Муді – детектив» Меган МакДоналд та інші). 

 

Серед української літератури — книжки Олега Сенцова («Хроніка одного голодування»), Станіслава Асєєва («Світлий шлях: історія одного концтабору»), Андрія Бондаря («Ласощі для Медора»), Миколи Рябчука («Лексикон націоналіста та інші есеї»), Оксани Луцишиної («Іван і Феба»), Мирослава Лаюка («Залізна вода»). 

 

З дитячої літератури представлені книжки «Найщасливіше левеня» Олександра Шатохіна, «Мирослава та інші з двору» Олі Купріян, «Ліга непарних шкарпеток» Галини Вдовиченко, «У світлі світляків» Ольги Войтенко та інші.

 

 

Щодо продажу ВСЛ з Dussmann комунікували близько трьох тижнів.

 

«У березні до «Видавництва Старого Лева» звернувся Данило Полілуєв-Шмідт, представник громадської організації IWEK e.V. Initiative für Wissensaustausch, Empowerment und Kultur. Організація придбала у видавництва понад 30 примірників англомовної книги «Ukraїner. Ukrainian Insider» на подарунок своїм партнерам, а також книжки для благодійної акції на підтримку України, що відбулася 10 квітня у Берліні в межах дня Leuchtturm Ukraine. А ще Данило Полілуєв-Шмідт давно мріяв, щоб українські книжки продавались у Німеччині. Тож він допоміг сконтактувати видавництву з представниками книгарні Dussmann для налагодження подальшої співпраці», — розповіла Зьобро. Вона зазначила, що книжки у книгарні та на сайті можна придбати з 8 квітня.

 

Нагадаємо, в Австрії створять логістичний центр для розповсюдження українських книжок серед біженців. Компанії-представниці інтересів книжкової галузі в Німеччині Börsenvereinsgruppe запустили проєкт допомоги видавцям, книгарням, авторкам й авторам з України. 

 

Фото: ВСЛ

Оригінал статті на Suspilne: У найбільшому книжковому магазині Німеччини почали продавати українські книжки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"