У Мінкульті уникнули відповіді про закупівлі книжок у пункти незламності

У Мінкульті уникнули відповіді про закупівлі книжок у пункти незламності

Після того, як у соцмережах опублікували інформацію про закупівлю книжок Міністерством культур та інформаційної політики у центри незламності, Читомо надіслало запит щодо роз’яснення, але не отримало запитуваної інформації.

 

Зокрема власниця видавництва «Урбіно» Божена Антоняк повідомляла про те, що у січні 2023 року Міністерство культури та інформаційної політики закупило книжок до пунктів незламності на 65 млн грн у видавництва «Фоліо».

 

Як повідомляв тодішній міністр культури Олександр Ткаченко, книжки передавали у межах акції «Українським дітям – українську книгу», започаткованої разом з Держкомтелерадіо, МЗС та Офісом президента. Станом на 23 квітня до пунктів незламності передали понад 50 тисяч книжок.

 

Станом на грудень 2022 року в Україні працювало 11500 пунктів незламності. За даними міністерства інфраструктури, у  лютому 2023 року працювали 9597 пунктів.

 

У відповідь запитання про те, чи відбувалися закупівлі книжок у пункти незламності у січні-лютому 2023 року, якими були бюджети закупівель, які назви книжок яких видавництв були закуплені за цей період, чи були доставлені закуплені книжки у пункти незламності та кількість пунктів незламності (за обласними центрами), у які були доставлені книжки, Мінкульт повідомив Читомо, що у квітні – травні 2023 року Міністерство культури та інформаційної політики зібрало та передало 4 тисячі книжок до бібліотек Донецької області.

 

«Понад 4000 примірників різножанрової літератури (дитячої, художньої, історичної, науково-популярної) надані Національною бібліотекою України для дітей, Центром захисту інформаційного простору, Державним комітетом України з телебачення та радіомовлення доставлено до міста Покровськ для подальшого розповсюдження серед мешканців Донецької області, які залишилися на території регіону», — зазначили у МКІП.

 

Водночас у міністерстві не надали запитувану інформацію попри прямий інформаційний запит щодо перелічених питань.

 

Нагадаємо, у травні в пункти незламності на Донеччині передали понад 3000 книжок українською мовою різних жанрів.

 

 

Оригінал статті на Suspilne: У Мінкульті уникнули відповіді про закупівлі книжок у пункти незламності

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"