У Музеї української діаспори відбувся творчий вечір Василя Куйбіди
Про це повідомило на своїй сторінці у фейсбуку видавництво Саміт-Книга.
«19 жовтня в Музеї української діаспори відбувся Творчий вечір Василя Степановича Куйбіди. Під звуки високої поезії та чудової музики, в оточенні друзів та шедеврів живопису у гостинному, затишному залі були представлені поетичні збірки видавництва Саміт-Книга, сам автор читав свої вірші, звучали українські пісні у виконанні української співачки Леді Лемберг. Привітати автора зібрались друзі та шанувальники таланту поета. В залі панувала дуже дружня та тепла атмосфера.
Дякуємо всім, хто був цього вечора з нами», — йдеться у повідомленні.
Фото зі сторінки видавництва у фейсбуку
Пресслужба НСПУ
Оригінал статті на НСПУ: У Музеї української діаспори відбувся творчий вечір Василя Куйбіди
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.