У музеї на Хмельниччині створили інтерактивну експозицію місцевих фольклорних пісень

У музеї на Хмельниччині створили інтерактивну експозицію місцевих фольклорних пісень

У народному музеї села Чабанівка на Хмельниччині створили інтерактивну експозицію фольклорних пісень, розповсюджених на Бакоті.

Як передає Укрінформ, про це у фейсбуку повідомляє проєкт «Культурний клуб».

«Ми створили інтерактивну експозицію з аудіального архіву фольклорних бакотських пісень в народному музеї с.Чабанівки на планшетах, яку зможуть відвідати всі туристи, що навідуються у музей, та більше дізнатись про наш проєкт», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відвідувачі музею зможуть послухати локальні пісні у виконанні місцевих колективів. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Бакота – популярна туристична локація на території Національного природного парку «Подільські Товтри». Вона утворилася внаслідок затоплення сіл під час будівництва Дністровської ГЕС. Назва локації походить від однойменного села Бакота, що свого часу було «столицею» Дністрянського Пониззя.

Як повідомляв Укрінформ, на Хмельниччині за грантові кошти Українського культурного фонду реставрували народний музей села Чабанівка, де збережений масштабний унікальний мурал Володимира Лашка.

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У музеї на Хмельниччині створили інтерактивну експозицію місцевих фольклорних пісень

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Науковець Дональд Рейфілд відмовився від премії на знак протесту проти уряду Сакартвело

Британський науковець Дональд Рейфілд відмовився від премії «Подяка» від Дому письменників Сакартвело, висловивши своє невдоволення політичною ситуацією в країні та діями правлячої парт

Фольклорист, журналіст і літератор Михайло Буджак із Тлумаччини видав перше трикнижжя…

Таких подвижників і жниварів літературної ниви землі Покутської, як Михайло БУДЖАК, я образно і з пошанівком величаю водночас рабами й панами слова. Недавно автор завершив свій чи не найпотужніший видавн

У Раді зареєстрували законопроєкт про повну заборону російської мови у школах

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №13072, який передбачає повну заборону використання російської мови у школах – включно з перервами та позаурочним часом.
У законопроєкті про

Трамп скорочує агенства, що займаються бібліотеками, музеями і низкою вільних медіа

Президент США Дональд Трамп підписав указ про скорочення функцій та персоналу семи федеральних агентств, зокрема Агентства США з глобальних медіа (USAGM), яке керує «Радіо Свобода» та «

Президентка IPA Ґванца Джобава засудила організаторів нацстенду Сакартвело

Під час Лондонського книжкового ярмарку президентка Міжнародної асоціації видавців і картвельська видавчиня Ґванца Джобава розкритикувала Дім письменників Сакартвело та міністерство кул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"