“У моєму романі Україна фігурує, як повноцінна героїня”: Саша Буль перезентував книгу
![“У моєму романі Україна фігурує, як повноцінна героїня”: Саша Буль перезентував книгу “У моєму романі Україна фігурує, як повноцінна героїня”: Саша Буль перезентував книгу](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/400x1.78/c879ab2b5b1bc5f9.jpg)
Близько 50 людей прийшли на презентацію книги “Плющ” українського музиканта Саші Буля. Про це Суспільному розповіла організаторка заходу Марічка Юрчак.
Автор розповідає, роман біографічний:
“Поза постапокаліптичними лаштунками це певною мірою — книга про дорослішання. Думаю, кожен зможе розгледіти в них частинку власного минулого. Принаймні, мої відносні ровесники, яким довелося дорослішати та формуватися на зламі двох світів. Гратися на закинутих будмайданчиках, робити саморобні бомби, тусити по підвалах та під’їздах і тривалий час шукати відповідь на запитання, якою ж насправді є наша країна і чому ми живемо так, а не інакше”.
![У Тернополі презентували книгу музиканта Саші Буля У Тернополі презентували книгу музиканта Саші Буля](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/900x1.78/31c26308496606de.jpg)
Саша Буль
За словами Буля, окрім звичних персонажів, у романі фігурує також Україна як повноцінна героїня, а не лише декорація:
“Я впевнений, що цієї історії не було б, якби останні років 7–8 я не провів у постійних мандрах за кордоном. Кожне повернення додому дозволяло поглянути на те, що мене оточує, трішки під іншим кутом”.
Плющ — мультимедійний роман. У книзі розміщені QR-коди на пісні, які співають герої, у виконанні автора. Роман “Плющ” має власний саундтрек, яким став однойменний сингл Буля а також кліп-буктрейлер.
![У Тернополі презентували книгу музиканта Саші Буля У Тернополі презентували книгу музиканта Саші Буля](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/900x1.78/6cc195cc409968ac.jpg)
Роман “Плющ”
Проілюстрував книгу київський художник-татуювальник Святослав Зуєв.
Під час події провели автограф-сесію, на якій можна було поспілкуватися з автором.
Олександр Буліч, відоміший під сценічним ім’ям як Саша Буль – український співак та композитор, автор пісень у жанрах кантрі та інді-фолк. Автор чотирьох сольних альбомів. У 2016 музикант став автором саундтреків до документальної стрічки Dustards, що отримала декілька нагород на міжнародних кінофестивалях. “How Come”, пісню на альбомі авторства Буліча, виконав вокаліст гурту Slipknot Корі Тейлор.
- Читайте також
У Тернополі презентували книжку про громадського діяча
Оригінал статті на Читомо: “У моєму романі Україна фігурує, як повноцінна героїня”: Саша Буль перезентував книгу
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.