У мережі створили проєкт щоденних мікродонатів українським фондам «Франка на фронт»

У мережі створили проєкт щоденних мікродонатів українським фондам «Франка на фронт»

Креативники проєкту «Франка на фронт» щоденно мотивують українців донатити 20 гривень на потреби армії й гуманітарних проєктів. Про це Читомо повідомили організатори ініціативи. 

Проєкт зосереджений на залученні мікродонатів, які в підсумку перетворюються на великі суми. За них купують амуніцію, автівки, дрони та передають на фронт. 

 

Крім того, організатори акцентують на важливості донатити системно.

 

Проєкт супроводжується візуальним супроводом українськими грошима з Франком, Мазепою, Грушевським, Шевченком, Українкою, Сковородою, які зображені у касках. 

«”Франка на фронт” запустив масову хвилю мікродонатів. Уже раніше волонтери заохочували скидати 10 гривень, Сергій Притула писав про 2 гривні, але ці заклики не мали конкретної виразної форми, адже мова в них все ж таки велася про гроші. Ми подумали: якщо у невеликої суми з’явиться форма, людині буде не так соромно її відправляти, бо ж тоді ти відправляєш не 20 гривень — ти відправляєш самого Франка. А це вже звучить вагомо», — коментує автор ідеї, креативник Андрій Міщенко.

 

Нині проєкту вже вдалося зібрати 331 700 гривень, які пішли на потреби фондів «Волонтерська», «Госпітальєри», RescueNow, Shields Ukraine, «Радіо Сковорода», «Волонтери Культури» та інших. 

  

Команда планує масштабувати кампанію не лише в Україні, а й за кордоном, щоб залучати ще більше фінансової допомоги.

  

Нагадаємо, що в Україні започаткували бібліотеку Ukrainian Drama Translations, у якій зібрана колекція перекладів сучасних українських пʼєс пʼятьма мовами.

 

Як відомо, команда NFT-музею MetaHistory створила спеціальну NFT-ілюстрацію для подяки Ілону Маску.

Оригінал статті на Suspilne: У мережі створили проєкт щоденних мікродонатів українським фондам «Франка на фронт»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"