У мережі збирають кошти на роман про післяпологову депресію

У мережі збирають кошти на роман про післяпологову депресію

Письменниця і журналістка Анна Кіко оголосила збір коштів на видання книжки про післяпологову депресію. Кампанію зі збору коштів проводять на сайті «Велика ідея».

Анна Кіко планує зібрати до 7 грудня 177 тисяч гривень на 500 примірників майбутньої книжки. Вона також оприлюднила перелік витрат:

 

  • авторський гонорар, дизайн обкладинки, редагування, коректура, макет, транспортні витрати, маркетинг – 126 530 грн;

 

  • друк – 42 тисячі гривень;

 

  • податки – 8870 гривень.

 

«Для всіх молодих матусь України, їхніх рідних і близьких та для самої себе я написала художній роман «У ванні з восьминогом». У ньому я поділилася власним досвідом та досвідом багатьох жінок, які подолали цю хворобу. Післяпологова депресія лікується. Я вірю, що ця книжка допоможе привернути увагу до проблеми післяпологової депресії в України та підвищить обізнаність молодих мам», – переконана письменниця.

«У ванні з восьминогом» – це відвертий, іронічний і трохи пригодницький роман про амбітну кар’єристку, яка залишає престижну роботу, щоби стати мамою. Жінка хворіє на післяпологову депресію і пів року не може розпізнати її. Недуга перетворює життя та близьких на страшний сон. Вона починає ненавидіти свою дитину і цілком серйозно обмірковує самогубство. Подолати хворобу допомагають спогади про подорожі та давній друг, із яким героїню пов’язує дещо більше, ніж дружба», − йдеться в анотації до майбутньої книжки.

 

Анна Кіко – українська письменниця, журналістка. З 2011 по 2017 роки висвітлювала роботу українських миротворців у країнах Африки. У 2014 році вийшов її фантастичний роман для підлітків «Гра. Кіготь дракона». Також вона заснувала і веде літературний курс «Book Born», що допомагає жінкам розповідати свої історії через книжки.

 

Нагадаємо, що триває збір коштів на видання дитячої книжки про боротьбу з раком і на посібник про альтернативу підгузкам.

Оригінал статті на Suspilne: У мережі збирають кошти на роман про післяпологову депресію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"