У мережі збирають кошти на путівник з велоурбанізму

У мережі збирають кошти на путівник з велоурбанізму

Платформа  CANactions збирає кошти на українське видання книжки «Копенгагенізуймо! Путівник з глобального велоурбанізму». Кампанію проводять на сайті «Велика ідея».

Організатори планують зібрати до 16 лютого 140 тисяч гривень. Зібрані кошти витратять на видання книжки Мікаеля Колвілла-Андерсена «Копенгагенізуймо! Путівник з глобального велоурбанізму». Зібрані кошти використають на верстку, редагування та друк. Частину коштів уже залучили завдяки реалізації попередніх видань.Книжка вийде після 25 квітня 2022 року.

 

«Книжку видали у 2018 році, вона встигла стати справжнім світовим бестселером і орієнтиром для багатьох міських адміністрацій. Це зрозуміла й дієва інструкція з перетворення міста на більш ефективне, безпечне, жваве й привабливе для життя завдяки створенню активної велосипедної інфраструктури. Автор доводить, що таке проєктування дозволить досягти цілей, яких ми хочемо для наших міст, зробивши їх більш справедливими, здоровими, безпечними й процвітаючими», − пояснюють у CANactions.

 

Мікаель Колвілл-Андерсен (1968) — данський міський планувальник і дизайнер, якого називають «головним велосипедизатором Копенгагена» і «копенгагенізатором світу». Він працював у понад сотні міст світу, консультуючи міські адміністрації та компанії, щодо проєктування й адаптаціх велосипедних та пішохідних вулиць для покращення міського життя. Крім того, він веде влоги, створив урбаністичний серіал про використання велосипедів у повсякденному житті.«Поради Мікаеля Колвілла-Андерсена − універсальні й можуть бути легко застосованими й адаптованими і до українського контексту, адже сьогодні всі ми спостерігаємо тотальну автомобілізацію наших міст, погіршення якості повітря, міської безпеки та комфорту мешканців. «Копенгагенізуймо!» сприятиме зростанню популярності велосипеда як транспортного засобу пересування містом, активізації велоспільноти, інтересу мешканців до здорового способу життя», − переконані організатори кампанії.

 

Презентацію видання заплануванли на 14-ий Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions, що відбудеться 21 травня 2022 року у Києві. Мікаел Колвілл-Андерсен відвідає Україну, щоб представити український переклад книжки.

 

CANactions — міжнародна освітня платформа у сфері архітектури та міського розвитку. За три роки діяльності у видавництві CANactions видавали українські переклади світових бестселерів про архітектуру та урбанізм.

 

Додамо, раніше за допомогою краудфандингу платформа зібрала кошти на видання українських перекладів книжок «Усім потрібне житло» і «Чотири стіни та дах».

 

 

 

Оригінал статті на Suspilne: У мережі збирають кошти на путівник з велоурбанізму

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"