У мережі збирають кошти на онлайн-видання про культуру і туризм
Нове онлайн-видання про культуру і внутрішній туризм «Тиктор медіа» оголосило збір коштів на діяльність проєкту. Кампанію проводять на сайті «Велика ідея».
Організатори кампанії планують до 3 грудня зібрати щонайменше 150 тисяч гривень. Зібрані кошти редакція використає на розвиток проєкту, зокрема — на створення інтерактивної культурної мапи України та технічне забезпечення сайту. Крім того, на гонорари для команди авторів, фотографів, дизайнерів.
Також кошти спрямують на додаткові витрати, що пов’язані з роботою видання (купівля книжок, квитків на події, платне програмне забезпечення, оплата відряджень тощо), маркетингова та рекламна підтримка, консалтингові послуги, юридичний і бухгалтерський супровід.
«Тиктор медіа» − онлайн-ресурс, що розповідає про культурні події, книжкові новинки, видавничий бізнес, мистецтво та мандрівки в Україні. Його заснували Мар’яна Хемій та Ірина Стахурська. Вони назвали видання на честь відомого українського медіамагната і видавця Івана Тиктора, щоб привертати увагу до «його прогресивних рішень у медіабізнесі та книговиданні, а також відкривати для широкої аудиторії історії успіху людей, що працюють у сфері культури».
За словами головної редакторки Мар’яни Хемій, ідея «Тиктор медіа» — стати тим містком, який пов’язує міста й культуру, формує у читача конкретні асоціації й, відповідно, попит на те, щоб побачити їх наживо. Для цього створюють інтерактивну мапу України, на яку нанесуть локації та культурні продукти, пов’язані з ними: мистецькі фестивалі, музеї, видавництва, книгарні тощо.
«Кожен з об’єктів, відображених на карті за місцем розташування чи створення, міститиме коротку довідку, до нього підв’яжуть статті на сайті. Реалізація цього задуму i робота медіа загалом потребують відповідних ресурсів. Тому ми як редакція вирішили залучити фінансування у популярний для креативних проєктів по всьому світу спосіб — краудфандингу. Віримо, що вдасться зібрати необхідну суму й закликаємо доброчинців долучатися своїми внесками», − переконана Мар’яна Хемій.
Протягом двох місяців із моменту запуску сайту, на ньому вже вийшли понад 70 матеріалів: книжкові огляди, інтерв’ю, репортажі з літературно-мистецьких фестивалів, ексклюзивні інтерактивні матеріали-мандрівки та власний спецпроєкт. Авторами текстів стали українські письменники та письменниці: Сашко Дерманський, Іван Андрусяк, Катерина Міхаліцина, Надійка Гербіш, Дара Корній; також професійні журналісти.
Підтримку Тиктор медіа висловили діячі креативної сфери та українські видавництва, надавши для його краудфандингової кампанії цінні лоти: книжки з автографами авторів, лекції та консультації, зустріч з відомими письменниками й журналістами, а також ексклюзивні тематичні екскурсії у різних містах України. Це лоти від Сергія Жадана, Андрія Любки, Остапа Українця, Ганни Улюри, Надійки Гербіш та інших. Благодійники зможуть отримати їх як подарунок за свою пожертву.
Додамо, зараз триває збір коштів на український переклад путівника з велоурбанізму та роману про післяпологову депресію.
Оригінал статті на Suspilne: У мережі збирають кошти на онлайн-видання про культуру і туризм
Блог
До Чернівців на театральний фестиваль приїдуть колективи із Харкова, Одеси, Києва…У Чернівецькому драмтеатрі на фестивалі комедії «Золоті оплески Буковини» виступлять колективи із Харкова, Одеси, Києва, Львова та Чернівців.
Про це у Фейсбуці повідомляє Чернівецька обласна рада, перед
Роман Ребекки Кван «Жовтолика» екранізуютьКомпанія Lionsgate Television придбала права на екранізацію роману Ребекки Кван «Жовтолика» у форматі серіалу. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.
Режисеркою
Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо
Global Teacher Prize отримала вчителька укрмови й літератури, що руйнує стереотипи про сільську школуУ Міжнародний день учителя оголосили переможців щорічної премії для педагогів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Про це повідомила ГС «Освіторія», організаторка премії.
Головною перемож
Незалежній книгарні іноземної й української нонфікшн-літератури «Збірка» погрожують після анонсу презентації фотокнижки з історіями квір-українцями Fragile As Glass («Крихкі, як скло»).
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.