У мережі збирають кошти на книжку про альтернативу підгузкам

У мережі збирають кошти на книжку про альтернативу підгузкам

ГО «Zero waste Lviv» збирає кошти на переклад книжки «Lose the Diapers!», що присвячена зменшенню використання підгузок. Кампанію зі збору коштів проводять на сайті «Велика ідея».

Організаторки планують зібрати до 30 жовтня 220 тисяч гривень. Зібрані кошти витратять на переклад і видання посібника Марії Качмар «Lose the Diapers!». Авторка пропонує змінити практику привчання дитини до горщика у два роки.

 

«Книжка допоможе батькам в найоптимальніший час звільнити малюка від підгузків та в простий спосіб привчити дитину до горщика у ранньому віці. Комбінований метод привчання є простим не лише для батьків, але й для дітей. Авторка не заперечує використання підгузків, але пропонує значно зменшити їхню кількість. Вона наводить факти з наукових статей про фізіологію немовлят, розповідає про склад та вплив одноразових підгузків», − пояснюють організаторки кампанії.

 

Ініціаторки проєкту вже почали переклад книжки з англійської мови на українську і запланували наклад у 2000 примірників і видання її в аудіоформаті й електронному. Український переклад книжки матиме назву «Підгузки зайві!». Частину паперового накладу безкоштовно передадуть у бібліотеки пологових будинків та жіночих консультацій тощо.

 

Книжка «Lose the Diapers!» канадської авторки українського походження, педагогинй Марії Качмар вийшла у 2018 році у видавництві «CreateSpace Independent Publishing Platform». Вона доступна на Amazon у паперовому та електронному форматах.

Громадська організація «Zero Waste Lviv» заснована у 2017 році, займається розробкою стратегії поводження з відходами у Львові, просвітницькою діяльністю на екологічну тематику.

 

Нагадаємо, у мережі триває збір коштів на дитячу книжку про боротьбу з раком. Крім того, триває збір коштів на збірку текстів про київський мікрорайон Чоколівка.

Оригінал статті на Suspilne: У мережі збирають кошти на книжку про альтернативу підгузкам

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна гр

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"