У мережі збирають кошти на дитячу книжку про боротьбу з раком
![У мережі збирають кошти на дитячу книжку про боротьбу з раком У мережі збирають кошти на дитячу книжку про боротьбу з раком](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2021/07/babusya-rak-1024x560.jpg)
Видавництво «Чорні вівці» оголосило збір коштів на книжку «Бабуся та рак» Марії Правди (Марії Зброй). Кампанію зі збору коштів проводять на сайті «Велика ідея».
Організатори планують зібрати до 30 вересня 123 400 гривень. Вони оприлюднили перелік майбутніх витрат:
- авторський гонорар – 10 тисяч гривень;
- робота ілюстраторки – 34 тисячі гривень;
- редагування – 1000 гривень;
- коректура – 507 гривень;
- макет – 1500 гривень;
- додрукарська підготовка – 1500 гривень;
- поліграфія – 57 тисяч гривень;
- податки – 5553 гривень.
Майбутня книжка Марії Правди «Бабуся та рак» показує боротьбу з хворобою дорослого очима дитини.
«В основі цієї історії – хвороба моєї мами, бабусі моєї донечки. Я довго шукала слів, аби водночас висловити свої тривоги та сподівання і підтримати рідну людину в непростий період лікування. Я знаю, що на такі серйозні теми в нас із дітьми говорять мало, але також впевнена, що для кожної родини, яку спіткало це лихо, настає час, коли потрібно пояснити малечі, що й чому відбувається. Гадаю, що книжка «Бабуся та рак» може стати для когось стимулом розпочати діалог із дитиною та розповісти їй про важливе», – пояснила авторка.
Марія Правда (Марія Зброй) – журналістка, книжкова блогерка, комунікаторка культурних проєктів. У своїй творчості звертає увагу на важливих соціальних темах. Авторка переконана, що з дітьми потрібно бути чесними і не боятися говорити про важливе. В цьому письменниця і вбачає своє завдання.
Ілюстраторка майбутнього видання – Ганна Сурган, яка співпрацює з «Видавництвом Старого Лева», видавничо-освітнім проєктом «Портал», а також видавцями в Чехії, Британії та Італії.
Майбутню книжку видаватиме дитяче арт-видавництво «Чорні вівці», яке заснували у 2015 році в Чернівцях. Воно спеціалізується на арт-буках, білінгвальній та перекладній літературі для дітей. Видавництво співпрацює з авторами з більше, ніж 10 країн світу: Австрії, США, Литви, Японії, Великобританії, Польщі, Німеччини, України та інших.
Нагадаємо, що також триває збір коштів на збірку текстів про київський мікрорайон Чоколівка. Крім того, Українська бібліотечна асоціація збирає кошти на оновлення сервісу «Бібліотека для тебе».
Оригінал статті на Suspilne: У мережі збирають кошти на дитячу книжку про боротьбу з раком
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.