У мережі збирають кошти на дитячу книжку про боротьбу з раком

У мережі збирають кошти на дитячу книжку про боротьбу з раком

Видавництво «Чорні вівці» оголосило збір коштів на книжку «Бабуся та рак» Марії Правди (Марії Зброй). Кампанію зі збору коштів проводять на сайті «Велика ідея».

Організатори планують зібрати до 30 вересня 123 400 гривень. Вони оприлюднили перелік майбутніх витрат:

 

  • авторський гонорар – 10 тисяч гривень;
  • робота ілюстраторки – 34 тисячі гривень;
  • редагування – 1000 гривень;
  • коректура – 507 гривень;
  • макет – 1500 гривень;
  • додрукарська підготовка – 1500 гривень;
  • поліграфія – 57 тисяч гривень;
  • податки  – 5553 гривень.

Майбутня книжка Марії Правди «Бабуся та рак» показує боротьбу з хворобою дорослого очима дитини.

 

«В основі цієї історії – хвороба моєї мами, бабусі моєї донечки. Я довго шукала слів, аби водночас висловити свої тривоги та сподівання і підтримати рідну людину в непростий період лікування. Я знаю, що на такі серйозні теми в нас із дітьми говорять мало, але також впевнена, що для кожної родини, яку спіткало це лихо, настає час, коли потрібно пояснити малечі, що й чому відбувається. Гадаю, що книжка «Бабуся та рак» може стати для когось стимулом розпочати діалог із дитиною та розповісти їй про важливе», – пояснила авторка.

 

Марія Правда (Марія Зброй) – журналістка, книжкова блогерка, комунікаторка культурних проєктів. У своїй творчості звертає увагу на важливих соціальних темах. Авторка переконана, що з дітьми потрібно бути чесними і не боятися говорити про важливе. В цьому письменниця і вбачає своє завдання.

 

Ілюстраторка майбутнього видання – Ганна Сурган, яка співпрацює з «Видавництвом Старого Лева», видавничо-освітнім проєктом «Портал», а також видавцями в Чехії, Британії та Італії.

 

Майбутню книжку видаватиме дитяче арт-видавництво «Чорні вівці», яке заснували у 2015 році в Чернівцях. Воно спеціалізується на арт-буках, білінгвальній та перекладній літературі для дітей. Видавництво співпрацює з авторами з більше, ніж 10 країн світу: Австрії, США, Литви, Японії, Великобританії, Польщі, Німеччини, України та інших.

 

Нагадаємо, що також триває збір коштів на збірку текстів про київський мікрорайон Чоколівка. Крім того, Українська бібліотечна асоціація збирає кошти на оновлення сервісу «Бібліотека для тебе».

Оригінал статті на Suspilne: У мережі збирають кошти на дитячу книжку про боротьбу з раком

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна гр

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"