У мене немає часу!!! Ааааа!!!

У мене немає часу!!! Ааааа!!!

У мене немає часу!!! Ааааа!!!

У мене немає часу. Як часто ми це кажемо або чуємо від оточуючих? Особисто в мене бувало таке, що я говорила цю фразу 20 разів на день і впевнена, що у вас також буває таке.

Що ж робити? Потрібно взяти себе в руки та почати щось робити, починати з маленького, але потрохи завершити всі свої справи й видихнути з полегшенням.

Це, власне, планую зробити і я, бо часу на написання новинки, яку я обов’язково презентую до 1 січня, геть немає. Взагалі й почала писати цей блог, щоб написати хоча б щось, бо знаю, що якщо сяду за книгу, то на весь день, а часу немає(

От такий невеличкий крик душі) А чи бували у вас такі миті? 

До речі, ще трішки слів про новинку. Історія все більше набирає обертів, але поки лише в моїй голові. З наступного тижня як сяду за ноутбук, то не відійду від нього ні на крок.=)

А ще планувала ввести новорічну тематику до цієї книги, щоб надати книзі новорічної атмосфери. Що думаєте про це? Чи варто робити?

І ще невеличке оголошення, яке таким і не є. Поки що майже ніяких деталей не оголошуватиму, хочу зробити приємний сюрприз. Сподіваюся, вам сподобається)))

Всім чудової неділі та прекрасного настрою))))

Оригінал статті на Букнет: У мене немає часу!!! Ааааа!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"