У Маріуполі помер письменник й історик Сергій Буров

У Маріуполі помер письменник й історик Сергій Буров

В окупованому Маріуполі у віці 84 років помер телевізійник та краєзнавець Сергій Буров. Про це повідомили на фейсбук-сторінці міської ради Маріуполя та у телеграм-каналі Національної спілки журналістів України із посиланням на новиннєвий канал «Мариполь сейчас».

 

Сергій Буров — історик, краєзнавець, письменник, почесний громадянин Маріуполя, член Національної спілки журналістів України, кінематографістів України, автор програми «Маріуполь. Былое» («Маріуполь. Колишнє») та однойменної книжки. Також він написав книжки «Маріуполь та маріупольці» і «З історії Маріупольського театру» (у співавторстві зі Світланою Отченашенковою).

 

На телеканалі «Сігма» вийшло понад 1200 випусків програми за понад 25 років. Їх знімав зокрема оператор Віктор Дідов, який загинув у Маріуполі 11 березня.

  

«Він жив Маріуполем і помер разом із ним. В окупованому та обстрілюваному. Де не тільки знищують будинки, що пережили дві світові війни, а й історію та культуру нашого міста. Сумуємо за Сергієм Буровим», — зазначили в міськраді.

 

Відомо, що дружина Сергія Бурова, Валентина Іванівна, теж загинула на початку березня.

 

Нагадаємо, під Маріуполем окупанти вбили письменника і журналіста Євгена Баля. Від рук росіян також загинули Юрій Руф, Юрій Олійник, Олег Якунін, Віктор Дудар, Микола Кравченко, Сергій Заїковський.

 

Чільне фото: mariupolrada

Оригінал статті на Suspilne: У Маріуполі помер письменник й історик Сергій Буров

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Місто» Валер’яна Підмогильного тепер можна прочитати і польською

Роман «Місто» Валер’яна Підмогильного видали у Польщі. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
«Сміливо сучасний, часом надто полемічний, іронічний та інтерте

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Букерівська премія-2024 назвала фіналістів

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2024 році. Про це повідомили на сайті премії.
До короткого списку увійшли:
 

Not a River («Не річка»),

Переклади Асєєва і Жадана — у довгому списку премії PEN America

Книжки Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» і Сергія Жадана How Fire Descends («Як сходить вогонь») у перекладі англійською номінували на премію PEN America Trans

Читомо запускає книжкову «Вітрину новинок-2024» у зміненому форматі

До міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» Читомо оголошує запуск проєкту «Вітрина новинок». 
«Вітрину новинок» Читомо організовує щорічно, починаючи з 2015 року. Проєкт втілюють у

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"