У Майнгаймі, що в Німеччині, українці-біженці провели мітинг до Дня захисту…
![У Майнгаймі, що в Німеччині, українці-біженці провели мітинг до Дня захисту… У Майнгаймі, що в Німеччині, українці-біженці провели мітинг до Дня захисту…](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-02_06-36-57-696x928.jpg)
Про захист прав на життя, здоров’я і соціального захисту дітей ішлося на мітингу українців-біженців у Майнгаймі, що у Німеччині, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей.
У цей складний час організатори змогли створити справжнє свято для дітей із їхніми виступами, піснями, танцями і промовами дорослих. Виступаючі говорили про дітей, які разом із батьками вимушені покинути межі рідної країни після вторгнення російського агресора. Ті, хто залишився на рідній землі, практично щодня чують вибухи, перебувають в укриттях. Багато шкіл зруйновано і діти не можуть ходити до школи. Дитинство відбирають вороги.
![](https://cdn.statically.io/img/i0.wp.com/litgazeta.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/screenshot_2-1.png?resize=696%2C519&ssl=1&quality=50&f=auto)
![](https://cdn.statically.io/img/i0.wp.com/litgazeta.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/screenshot_3-1.png?resize=464%2C612&ssl=1&quality=50&f=auto)
![](https://cdn.statically.io/img/i0.wp.com/litgazeta.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/screenshot_4-1.png?resize=459%2C608&ssl=1&quality=50&f=auto)
![](https://cdn.statically.io/img/i0.wp.com/litgazeta.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/screenshot_5.png?resize=696%2C520&ssl=1&quality=50&f=auto)
-Для дорослих людей війна — це катастрофа, а для дітей ми ще не придумали такого слова, яке могло б відбити їхній емоційний стан, – про це говорила я на майдані як людина, яка провела не одну годину з пораненою малечею. Розповіла про обласну лікарню для дітей у Миколаєві, де дітям надавали допомогу і почула багато історій від маленьких пацієнтів, яких часто навідувала. Одну з них розповіла на мітингу. За допомогою казок, віршів, оповідань поліпшувала емоційний стан малюків. Забинтовані, на милицях, поранені із сумними очима діти, хотіли чути про інше життя, без вибухів і сирен.
Перебуваючи за кордоном, ні на секунду ми не повинні забувати про Україну, про тих, кого залишили на рідній землі. І вірити, що все буде добре, прийде довгоочікувана перемога.
Віра Марущак
Оригінал статті на НСПУ: У Майнгаймі, що в Німеччині, українці-біженці провели мітинг до Дня захисту…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.