У Майнгаймі, що в Німеччині, українці-біженці провели мітинг до Дня захисту…
Про захист прав на життя, здоров’я і соціального захисту дітей ішлося на мітингу українців-біженців у Майнгаймі, що у Німеччині, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей.
У цей складний час організатори змогли створити справжнє свято для дітей із їхніми виступами, піснями, танцями і промовами дорослих. Виступаючі говорили про дітей, які разом із батьками вимушені покинути межі рідної країни після вторгнення російського агресора. Ті, хто залишився на рідній землі, практично щодня чують вибухи, перебувають в укриттях. Багато шкіл зруйновано і діти не можуть ходити до школи. Дитинство відбирають вороги.
-Для дорослих людей війна — це катастрофа, а для дітей ми ще не придумали такого слова, яке могло б відбити їхній емоційний стан, – про це говорила я на майдані як людина, яка провела не одну годину з пораненою малечею. Розповіла про обласну лікарню для дітей у Миколаєві, де дітям надавали допомогу і почула багато історій від маленьких пацієнтів, яких часто навідувала. Одну з них розповіла на мітингу. За допомогою казок, віршів, оповідань поліпшувала емоційний стан малюків. Забинтовані, на милицях, поранені із сумними очима діти, хотіли чути про інше життя, без вибухів і сирен.
Перебуваючи за кордоном, ні на секунду ми не повинні забувати про Україну, про тих, кого залишили на рідній землі. І вірити, що все буде добре, прийде довгоочікувана перемога.
Віра Марущак
Оригінал статті на НСПУ: У Майнгаймі, що в Німеччині, українці-біженці провели мітинг до Дня захисту…
Блог
У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — ОновленоУ підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого
На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графітіУ селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов
Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війниУ Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume
У музеї LUM в Перу з’явився аудіогід українськоюУ музеї LUM у Перу, який присвячений громадянському конфлікту 1980–2000 років між повстанськими комуністичними рухами та урядом, з’явився аудіогід українською – перший в іспаномовній Америці.
Як передає
Гурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.