У Львові презентували нову поетичну збірку Юрія Руфа

У Львові презентували нову поетичну збірку Юрія Руфа

Юрій Руф пише вірші та прозу вже 11 років. Має декілька опублікованих збірок. Його творчість дуже популярна, особливо в національно-патріотичному українському середовищі. Маркером популярності віршів Юрія Руфа є те, що багато українських метал-гуртів створюють сінгли, в основі яких є його поетичні тексти.

Про це пише armyinform.com.ua.

Під час презентації нової книги поезій Юрій Руф наголосив, що його основна читацька авдиторія — це інтелектуальні українські націоналісти. І наразі творчість є однією з граней боротьби українців за власну ідентичність, за історію та за майбутнє своєї країни.

У збірці «Ваніль чи Сталь» Юрій Руф присвятив декілька поезій українським захисникам — воїнам Східного фронту, волонтерам та активістам, що підтримують збройну боротьбу проти московських окупантів. Зокрема, одна з поезій присвячена пам’яті загиблого на Луганщині офіцера механізованої бригади Мирослава Мисли.

У презентації нового видання взяли участь музиканти патріотичного рок-гурту «Залізний Хрест», які в межах короткого акустичного виступу презентували декілька пісень, що ввійдуть до їхнього нового альбому. І справжнім сюрпризом для присутніх став виступ співачки-волонтерки Христини Панасюк.

Фото та відео автора

Володимир Скоростецький

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Львові презентували нову поетичну збірку Юрія Руфа

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"