У Львові збудують Мистецьку бібліотеку за кошти австрійського Граца

У Львові збудують Мистецьку бібліотеку за кошти австрійського Граца

Австрійське місто Грац і Львів стануть проєктними партнерами й побудують новий культурний центр у Старому місті — Мистецьку бібліотеку. Про це повідомили на сайті міста Грац. 

«Між Грацом та західноукраїнським містом Львів існують історичні зв’язки. У минулому два міста неодноразово брали участь у дружній співпраці» — ідеться на сайті.

 

Мета трирічного партнерства — будівництво Мистецької бібліотеки. Грац виділить 75 тисяч євро з фондів бургомістерки Граца Ельке Кар. Для цього Ельке Кар й мер Львова Андрій Садовий підпишуть угоду.

 

«Близько 3 тисяч людей з України, які були змушені залишити свою країну внаслідок російської агресії, знайшли притулок у Граці, деякі з них — новий дім. Добре, що, крім гуманітарної підтримки, зараз активізується співпраця в культурній сфері», — вважає бургомістерка Граца.

 

Також на сайті зазначається, що проєктне партнерство поглибить обмін знаннями у сфері культури, архітектури, містобудування і світової культурної спадщини.

 

Як повідомлялося, в Австрії заснували перше українське видавництво FREE PEOPLE Verlag («Видавництво вільних людей»).

 

 

Чільне фото: Andriyko Podilnyk on Unsplash

Оригінал статті на Suspilne: У Львові збудують Мистецьку бібліотеку за кошти австрійського Граца

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"