У Львові запрацює медіахаб для журналістів

У Львові відкривають медіахаб для журналістів Lviv Media Hub. Про це Читомо повідомив Львівський медіафорум.
Місія медіахабу — підтримка й розвиток професійної спільноти та подальша інтеграція українських медійників у світове ком’юніті. «Спільнота, міцніша за стіни», — окреслили місію засновники Lviv Media Hub.
Простір може бути тимчасовим офісом для журналістів та журналісток у відрядженні або альтернативою коворкінгу для фрілансера чи фрілансерки.
«Тут можна працювати з командою чи окремо, знайти партнера для проєкту біля кулера та заночувати, якщо допізна пишеш лонгрід. Особливістю простору буде регулярний нетворкінг для українських і закордонних медійників та креативних індустрій», — зазначили організатори проєкту.
Наразі передбачають три формати роботи Lviv Media Hub:
- бронювання робочого місця, як у коворкінгу;
- оренда переговорної кімнати для всієї команди, щоб провести нараду, стратегічну сесію, брейншторм тощо;
- майданчик для воркшопів, зустрічей з інвесторами або читачами, освітніх лекцій та інших редакційних подій.
У хабі можуть працювати:
- українські та іноземні медійники/медійниці, які створюють контент: журналісти/ журналістки, редактори/редакторки, фотографи/фотографки тощо;
- редакції, що потребують місця для командної роботи й навчання;
- українські та закордонні медіафахівці/медіафахівчині, що потребують нетворкінгу;
- фрілансери/фрілансерки, що працюють на українські та міжнародні медіа;
- працівники медійних організацій та медіаексперти;
- донори та партнери, які проводять події для медійників/медійниць.
«Через повномасштабне вторгнення росії в Україну багато редакцій втратили фізичне місце роботи, а також вимушено покинули домівки. Ми отримували багато запитів від колег і робили все, що від нас залежало, але потребували системного рішення. Тому з’явилась ідея відкриття хабу — місця, де журналісти отримують умови для комфортної роботи та нетворкінгу», — розповіла голова Львівського медіафоруму Ольга Мирович.
Резиденти та резидентки матимуть доступ до Wi-Fi та необхідної техніки. Простір оснащений проєктором, екраном та аудіосистемою для подій та презентацій.
Будівлю Lviv Media Hub ДСНС визнала безпечною, а на час повітряної тривоги є 3 укриття у 5-хвилинному доступі.
«Для нас важливо, щоб хаб був місцем безпеки, професійної підтримки й взаємодії, тому поки що ми обрали напівзакритий формат роботи й запровадили верифікацію гостей та карткову систему доступу. Це простір безпеки для “здорових” медіа, де не буде місця тим, хто практикував та практикує зв’язки з російськими і проросійськими силами», — зауважила співавторка проєкту Lviv Media Hub Людмила Павлій.
Одночасно в хабі зможуть працювати до 35-45 людей. Час перебування у просторі протягом доби — необмежений. Фіксованої оплати немає: гості вільні робити донейти, які Львівський медіафорум спрямує на допомогу українським редакціям.
Хаб запрацює у тестовому режимі у вересні. Точну адресу наразі не розголошують з міркувань безпеки. Водночас відомо, що це буде одна з ревіталізованих постіндустріальних територій Львова, завдяки чому журналісти зможуть поєднувати роботу з відпочинком у кав’ярні, тренуванням у спортклубі та культурними подіями.
Щоб стати резидентом/резиденткою або гостем/гостею хабу, потрібно буде залишити заявку й підтвердити її не пізніше, ніж за добу до візиту. Щодо умов реєстрації звертайтася на пошту: info@lvivmediaforum.com.
Нагадаємо, у Харкові відкрили медіахаб з коворкінгом для журналістів з України та світу. Крім того, в Україні започаткували Фонд підтримки медіа.
Світлини: Львівський медіафорум
Оригінал статті на Suspilne: У Львові запрацює медіахаб для журналістів
Блог
У Могилянці вперше вручили премію з есеїстики Джудіт ТурманУ Києво-Могилянській академії відбулася перша церемонія вручення премії з есеїстики, котру започаткувала Джудіт Турман. Про це повідомили на сайті університету.
Першою лавреаткою премії
У США вийшла друком книжка журналістки та письменниці Джин Керролл, яка звинуватила Дональда Трампа у сексуальному насильстві й домоглася двох судових рішень на її користь. Про це повід
Полонений росією журналіст Дмитро Хилюк перебуває в колонії у Владімірській області рфНещодавно звільнений з російського полону український військовий розповів, що востаннє бачив полоненого росією журналіста УНІАН Дмитра Хилюка на початку травня у виправній колонії №7 у
Засідання суду щодо вбивства Володимира Вакуленка знову перенеслиУ Дзержинському районному суді Харкова не відбулося чергове слухання у справі про вбивство письменника Володимира Вакуленка. Про це повідомляють кореспонденти медіа «УП.Культура» із за
На Чернігівщині обговорили відновлення культурної спадщини, що постраждала унаслідок війниКомітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики провів виїзне засідання, присвячене збереженню та відновленню об’єктів культури, що постраждали через злочинні дії російських загарб
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.