У Львові відбувся благодійний акуціон, щоб видати том антології української патріотичної…

У Львові відбувся благодійний акуціон, щоб видати том антології української патріотичної…

Про це інформує Еспресо.Захід.

4 000 гривень замість узвичаєних 600 виручили у Львові у Музеї етнографії та художнього промислу за чотиритомник антології патріотичної поезії на благодійному аукціоні, що його організував благодійний фонд св. Марії Магдалини. Властиво, мова про перше публічне представлення новоствореного фонду та про його ініціативу – допомогти – попри всі труднощі сьогодення — таки побачити світ уже готовому 5-му тому антології патріотичної поезії, що вже третій місяць лежить у видавництві «Коло» .

Як розповів на урочистості керівник Львівського організації Національної спілки письменників України  і водночас упорядник видання Олесь Дяк, ідею антології покликав до життя Літературний конкурс імені учасниці визвольних змагань Катерини Мандрик-Куйбіди. Взявши на себе місію упорядкувати та видати кращі твори на патріотичну тематику, заявлені в межах конкурсу, Олесь Дяк несподівано для себе виявив, що за всі роки незалежності  на схожий багатотомник Україна наразі не спромоглася. Отож львівська ініціатива, яка охоплює кращу патріотичну лірику з усієї України, залишається унікальною.

«Ми не можемо сидіти в хаті і повторювати: » У мене депресія «, — сказав у своєму вітальному слові єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ владика Володимир Груца. – Це найгірше, що ми можемо для наших загиблих героїв зробити. Адже вони загинули, щоб ми мали шанси бути активними та розбудовували Україну. Тому не треба дорікати собі, що усміхаєтеся, спілкуєтеся, берете участь в таких ось заходах. Бо то все – на добро.  І як у єдиній родині. А в родині найголовніше правило – це людяність та любов».

За словами засновниці фонду св. Марії Магдалини та голови його правління Іванни Михайлишин, ця перша велика ініціатива – аукціон, окрім допомоги у виданні п’ятого тому антології, ставить перед собою ще два міні-завдання – забезпечити кольоровими крейдами та фарбами дітлахів, щоб розмалювали Львів на День Конституції, та закупити із серії «Цікаве про відомих» пізнавальну настільну гру «Андрей Шептицький» ( розроблену отцем Андрієм із Прилбич та реалізовану автором та виробником сімейних пізнавальних настільних ігор Юрком Смертигою) і передати її туди, де вона буде найбільш доречна.

В аукціоні зі своїми творами взяли участь чимало відомих львівських митців – Олена Жеребецька, Наталія Євдокименко-Проданчук, Віктор Проданчук та інші.

zahid.espreso.tv

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Львові відбувся благодійний акуціон, щоб видати том антології української патріотичної…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Міфи Украіни. Короткий огляд. Богиня Мара

Доброго ранку, любі читачі. Сьогодні у нас дуже особлива богиня.

Мара

Богиня зла, темної ночі, ворожнечі, нічних жахів, смерті.

Несе людям чвари, брехню та хвороби.

Вона – володарка Підземного Світу – Наві, тому

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"