У Львові видали україномовний комікс про волонтерство

У Львові видали україномовний комікс про волонтерство

У Львові створили україномовний комікс про волонтерство. Історія заснована на реальних подіях. Сюжет побудований навколо чотирьох волонтерів, які 7 років тому поїхали до Краматорська відбудовувати зруйновані від обстрілів будинки.

Намалювала український комікс про волонтерство художниця Віра Кордоба. У цьому коміксі описується реальна історія заснування одної із волонтерських організацій країни.

“Кожен герой підмальовувався, власне, портретно. Я досліджувала купу фотографій, як виглядає міміка. В нас є два схожі герої, які при малюванні почали виглядати схожими. Ми були змушені змінити колір футболки одного з них, щоб їх можна було краще відрізняти”, — каже художниця Віра Кордоба.

Юрко Дідула один із чотирьох головних героїв коміксу. Він пригадує, запропонував поїхати на Схід, аби ремонтувати будинки, директор їхньої компанії, хороший інженер.

“Він запропонував поїхати на Схід і фізично відбудовувати будинки, які були зруйновані і допомагати людям, які в той час потребували такої солідарності. Ми разом, це не є якийсь локальний конфлікт. Це дійсно війна Росії проти України”, — каже керівник програми “Будуймо Україну разом” Юрко Дідула.

Запропонувала розповісти історію організації завдяки коміксу Мар’яна Фариняк. Півроку тому вона зустрілась із видавцем і тоді й розпочали роботу.

“Комікси – вони стають популярніші зараз в Україні. І хочеться долучитися до цього процесу, підтримати створення українського контенту. В тому числі в такому вигляді – коміксу – мальопису. А в нас є багато історій, які ну просто ідеально лягають на написання коміксу”, — каже авторка ідеї проєкту Мар’яна Фариняк.

Загальний наклад коміксу – одна тисяча штук. Його роздадуть безкоштовно.

Читайте також: “Блискавично все було зроблено”: сьома річниця визволення Щастя від окупантів

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

Оригінал статті на Читомо: У Львові видали україномовний комікс про волонтерство

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"