У луцькій бібліотеці плетуть маскувальні сітки: потрібна допомога
У Луцьку волонтери руху «Меценати для солдата» плетуть маскувальні сітки у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.
Волонтери працюють тут із початку повномасштабного вторгнення. Тут роблять сітки для різних військових потреб, плетуть кікімори, збирають речі для військових та родин загиблих захисників.
Волонтери закликають лучан долучатися до плетіння сіток.
«Допомога потрібна руками. Дуже просимо, щоб лучани до нас долучалися. Сітки є, матеріали є, запит від військових постійний і дуже великий. Матеріал, який ми використовуємо для сіток, закуповується за гроші, які ми так само збираємо. Він легкий, тонкий і зручний у використанні. Для хлопців потім легше ці сітки носити, накидати тощо», – кажуть волонтери.
Працюють тут зазвичай щодня, крім суботи. Починають о 10 ранку, і якщо є світло – можуть працювати аж до сьомої вечора. Якщо ж світла нема – сітки плетуть завидна. У кожну повітряну тривогу бібліотека зачиняється, і потрібно спуститися в укриття.
Працювати, кажуть волонтери, не обов’язково весь день. Можна прийти і на кілька годин. Але менше, ніж дві години нема сенсу приходити, говорять.
konkurent.ua
Оригінал статті на НСПУ: У луцькій бібліотеці плетуть маскувальні сітки: потрібна допомога
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.