У Луцьку тепер буде вулиця Шістдесятників

У Луцьку перейменували 8 вулиць, чиї назви були пов’язані з російським чи радянським спадком. Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.
Перейменували:
- вулицю Баженова на Глиняну;
- вулицю Мічуріна на вулицю Золоту;
- Попова на вулицю Конотопської битви;
- Пржевальського на вулицю Тильну;
- вулицю Путінцева на Волонтерську;
- Старова на вулицю Пластову;
- вулицю Сурикова на вулицю Шістдесятників;
- Черняховського на Гімназійну.
На розгляд винесли ще 4 вулиці, проте рішення щодо їх перейменування не ухвалили. У міській раді планували переназвати вулицю Ковпака на вулицю Сумську, Салтикова-Щедріна на вулицю Бурштинову, вулицю Скрябіна на Добросусідську, Ціолковського на вулицю Мрії.
Усі назви обговорили та погодили на комісії з питань впорядкування назв вулиць Луцької міської територіальної громади.
Чинними нові назви стануть з 1 жовтня, проте нові вивіски та таблиці на позначення вулиць виготовлять вже до 15 вересня.
Нагадаємо, У Тернополі перейменували 14 вулиць. У Львівській області перейменували 19 вулиць, які були названі на честь радянських діячів.
Чільна світлина: konkurent.ua
Оригінал статті на Suspilne: У Луцьку тепер буде вулиця Шістдесятників
Блог
З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжокЗ українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї
Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмаркуНа запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу
За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.