У Луцьку відбулися зйомки вистави «Я – ЛЕСЯ» у рамках мандрівного…

У Луцьку відбулися зйомки вистави «Я – ЛЕСЯ» у рамках мандрівного…

У ювілейний рік УІК вирішив актуалізувати ранню творчість Лесі Українки та створити контент, що надихатиме молодь України на самостійні творчі пошуки й реалізацію власного творчого потенціалу. Цю мету втілили у мандрівному літературно-мистецькому фестивалі «Подорож із Лесею до моря».

Про це повідомляє book-institute.org.ua.

В основі проєкту – перша поетична збірка 17-річної Лесі Українки «Подорож до моря». Рефлексії від побаченої величі й різноманіття України та її мешканців під час подорожі з Волині до Білгород-Дністровська.  

Фестиваль відбуватиметься віртуально у вигляді поширення відеоперформансу за мотивами збірки. 

Перформанс «Я – ЛЕСЯ» — результат синергії театру «ГаРмИдЕр», театральної майстерні «ДогориДригом» та мистецького об’єднання «Стендаль».

Акторки та режисерки переосмислили творчість юної Лесі Українки та виразили свої рефлексії за допомогою інструментів театрального мистецтва. 

Над виставою працювали:

Режисерка та сценаристка: Руслана Порицька, пластиографка: Юлія Варченко, звукорежисер: Ігор Михалевич.

Акторки і співавторки: Христина Томашевич, Вікторія Теслюк, Єлизавета Голоскокова, Анна Лахай, Аніта Шараєвська, Вікторія Марчук.

Консультантка: кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української літератури ВНУ імені Лесі Українки Олена Маланій.

Режисерка відеоверсії – Юлія Яцун.

На повне відео та деталі проєкту чекайте вже у грудні.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Луцьку відбулися зйомки вистави «Я – ЛЕСЯ» у рамках мандрівного…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"