У Литві створили ілюстраторську платформу на підтримку України

У Литві створили ілюстраторську платформу на підтримку України

У Литві створили безкоштовну платформу для розміщення ілюстрацій на підтримку України Creatives for Ukraine. Про це ідеться на сайті платформи.

 

Платформа дозволяє всім охочим публікувати свої ілюстрації на тему підтримки України. Викладені на платформу ілюстрації можуть вільно використовувати ЗМІ та інтернет-користувачі. 

 

Творці Creatives for Ukraine закликають вказувати ім’я автора та не використовувати малюнки з комерційною метою. 

 

Платформу створили протягом доби, ще на початку повномасштабної війни.Участь у розробці платформи взяли диджитал піар-агенція Blue Oceans PR, цифрова студія VSBL та дизайнерське агентство Folk.

 

«Ми хочемо, щоб увесь світ побачив і поділився мистецтвом та зображеннями, які передають розчарування, біль, безпорадність і гнів, які креативні люди так адекватно вловлюють. Інтерес був приголомшливим, оскільки з моменту запуску платформи щодня надсилали понад 100 робіт», — повідомила Крістіна Скінделите-Гальдковіене із Blue Oceans PR.

 

Мета Creatives for Ukraine — зібрати ілюстрації на підтримку України, щоб вони не загубилися у великій кількості інформації щодо російсько-української війни. Також творці платформи заохочують ЗМІ, некомерційні та інші організації користуватися зображеннями з платформи для ілюстрації війни.

 

Одними з перших, хто приєднався до платформи, є литовські митці Кароліс Страутнєкас та Егле Плітнікайте, роботи яких прикрашали сторінки кількох міжнародних видань, таких як The New York Times, The New Yorker, Vice, The Independent тощо. Свої ілюстрації публікують митці з Польщі, Латвії, Нідерландів та інших країн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alicja Wieczorek

Albina Kolesnichenko

Margriet Osinga

 

Burckan Burcustu

Karolis Strautniekas

Сайт також заохочує відвідувачів робити пожертви для Blue/Yellow, гуманітарної благодійної організації, заснованої в Литві для підтримки України.

 

Нагадаємо, польські дизайнерки Йоазія Фідлер-Вєрушевська, Аліна Рибацька-Грущинська та Ага Котовська створили ініціативу «33 літери для України» для підтримки українців та заохочення вивчення української у Польщі

 

 

Чільна ілюстрація: Giedre Kava

Оригінал статті на Suspilne: У Литві створили ілюстраторську платформу на підтримку України

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"