У Литві створили ілюстраторську платформу на підтримку України

У Литві створили ілюстраторську платформу на підтримку України

У Литві створили безкоштовну платформу для розміщення ілюстрацій на підтримку України Creatives for Ukraine. Про це ідеться на сайті платформи.

 

Платформа дозволяє всім охочим публікувати свої ілюстрації на тему підтримки України. Викладені на платформу ілюстрації можуть вільно використовувати ЗМІ та інтернет-користувачі. 

 

Творці Creatives for Ukraine закликають вказувати ім’я автора та не використовувати малюнки з комерційною метою. 

 

Платформу створили протягом доби, ще на початку повномасштабної війни.Участь у розробці платформи взяли диджитал піар-агенція Blue Oceans PR, цифрова студія VSBL та дизайнерське агентство Folk.

 

«Ми хочемо, щоб увесь світ побачив і поділився мистецтвом та зображеннями, які передають розчарування, біль, безпорадність і гнів, які креативні люди так адекватно вловлюють. Інтерес був приголомшливим, оскільки з моменту запуску платформи щодня надсилали понад 100 робіт», — повідомила Крістіна Скінделите-Гальдковіене із Blue Oceans PR.

 

Мета Creatives for Ukraine — зібрати ілюстрації на підтримку України, щоб вони не загубилися у великій кількості інформації щодо російсько-української війни. Також творці платформи заохочують ЗМІ, некомерційні та інші організації користуватися зображеннями з платформи для ілюстрації війни.

 

Одними з перших, хто приєднався до платформи, є литовські митці Кароліс Страутнєкас та Егле Плітнікайте, роботи яких прикрашали сторінки кількох міжнародних видань, таких як The New York Times, The New Yorker, Vice, The Independent тощо. Свої ілюстрації публікують митці з Польщі, Латвії, Нідерландів та інших країн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alicja Wieczorek

Albina Kolesnichenko

Margriet Osinga

 

Burckan Burcustu

Karolis Strautniekas

Сайт також заохочує відвідувачів робити пожертви для Blue/Yellow, гуманітарної благодійної організації, заснованої в Литві для підтримки України.

 

Нагадаємо, польські дизайнерки Йоазія Фідлер-Вєрушевська, Аліна Рибацька-Грущинська та Ага Котовська створили ініціативу «33 літери для України» для підтримки українців та заохочення вивчення української у Польщі

 

 

Чільна ілюстрація: Giedre Kava

Оригінал статті на Suspilne: У Литві створили ілюстраторську платформу на підтримку України

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"