У Києві презентують книгу документалістики «Україна: пекельний 22-й. Народний щоденник»

У Києві презентують книгу документалістики «Україна: пекельний 22-й. Народний щоденник»

7 червня о 14:00 у пресцентрі Національної спілки журналістів України, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а, відбудеться презентація книги документалістики «Україна: пекельний 22-й. Народний щоденник».

Автори:

  • Юлія Бережко-Камінська, секретар Національної спілки письменників України, резидентка Instytut Literatury (Польща), поетеса, лауреатка всеукраїнських літературних премій.
  • Алла Багірова, членкиня Національної спілки журналістів України, історикиня, керівник медіа-центру «Територія реформ» ГО «Київський прес-клуб».

Запрошують на зустріч із:

  • учасниками подій і волонтерами, чиї матеріали увійшли до книги;
  • керівництвом і членами Національних спілок журналістів і письменників України і ГО «Київський прес-клуб» — партнерами в підготовці видання;
  • видавцями книги та представниками Департаменту суспільних комунікацій КМДА, переможцем конкурсу якої стала книга «Україна: пекельний 22-й».

Авторки розпочали свою роботу над книгою з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Після пережитого під обстрілами в зоні активних воєнних дій — Бучі і Ворзелі — було ухвалено рішення про збір фактів, документів, перших рефлексій як власних, так і друзів та зовсім незнайомих людей на злочини, які чинив ворог над мирним населенням, руйнуючи міста, долі, позбавляючи життя людей лише за те, що вони українці.

Унікальність книги — в її різноплановості. Вона охоплює всі регіони України, які з перших днів опинились у вогні. Авторські матеріали є лише стрижнем, на який нанизані емоції, думки, переживання людей: від коротких реплік до розлогих філософських роздумів учасників подій…

Народний щоденник «Україна: пекельний 22-й» — це документ, який зафіксував усю палітру настроїв українського суспільства та його здатність на спротив і консолідацію у протистоянні ворогу.

На 320-ти сторінках книги розміщені сотні свідчень, фотоілюстрації Олега Гриба (інформаційна агенція ITV), Юрія Вереса, Євгена Сосновського, поезії, які народжувалися в самому гирлі воєнних подій.

Запрошуємо представників ЗМІ, громадських і волонтерських об’єднань, представників адміністративних структур до участі у презентації.

Реєстрація за телефонами: 067-233-24-08, 099-157-81-12 або електронною адресою: allabagirova@gmail.com, lira7@ukr.net.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Києві презентують книгу документалістики «Україна: пекельний 22-й. Народний щоденник»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"