У Києві презентували книгу, присвячену історії Слов’янського району Донеччини

У Києві презентували книгу, присвячену історії Слов’янського району Донеччини

У Києві була представлена книга, присвячена історії Слов’янського району, під назвою «Шидловські вогні» (книга шоста), автором якої є Олег Максименко.

Про це повідомляють «Слов’янські відомості«.

Головною темою книги стала ілюстрована стаття про будівництво мосту через річку Черкаську у центрі села Черкаське в 1907-1908 роках. Ця стаття займає майже половину обсягу книги і містить 67 світлин документів на фірмових бланках установ, які брали участь у будівництві мосту.

Зокрема, в книзі представлено 24 світлини документів, що свідчать про участь Краматорського Металургійного Товариства (КМТ) у будівництві мосту. З цих документів можна дізнатися про керівництво КМТ та технічних керівників, які виготовляли металевий міст для села Черкаське.

Також у книзі приведено інформацію про вагу мосту (407 пудів 31 фут), вартість виготовлення (1427 карбованців 21 копійка) та вартість упаковки (2 карбованці). Загальна вартість металевої конструкції мосту з упаковкою склала 1429 карбованців 21 копійка.

Крім того, у книзі приведено матеріальну специфікацію деталей мосту за розрахунками КМТ, а також світлину Угоди (Договору) між Ізюмською Повітовою Земською Управою і Краматорським Металургійним Товариством на виготовлення мосту для села Черкаське.

Катерина Коваленко

tribun.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Києві презентували книгу, присвячену історії Слов’янського району Донеччини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"