У Києві презентували книгу, присвячену історії Слов’янського району Донеччини

У Києві презентували книгу, присвячену історії Слов’янського району Донеччини

У Києві була представлена книга, присвячена історії Слов’янського району, під назвою «Шидловські вогні» (книга шоста), автором якої є Олег Максименко.

Про це повідомляють «Слов’янські відомості«.

Головною темою книги стала ілюстрована стаття про будівництво мосту через річку Черкаську у центрі села Черкаське в 1907-1908 роках. Ця стаття займає майже половину обсягу книги і містить 67 світлин документів на фірмових бланках установ, які брали участь у будівництві мосту.

Зокрема, в книзі представлено 24 світлини документів, що свідчать про участь Краматорського Металургійного Товариства (КМТ) у будівництві мосту. З цих документів можна дізнатися про керівництво КМТ та технічних керівників, які виготовляли металевий міст для села Черкаське.

Також у книзі приведено інформацію про вагу мосту (407 пудів 31 фут), вартість виготовлення (1427 карбованців 21 копійка) та вартість упаковки (2 карбованці). Загальна вартість металевої конструкції мосту з упаковкою склала 1429 карбованців 21 копійка.

Крім того, у книзі приведено матеріальну специфікацію деталей мосту за розрахунками КМТ, а також світлину Угоди (Договору) між Ізюмською Повітовою Земською Управою і Краматорським Металургійним Товариством на виготовлення мосту для села Черкаське.

Катерина Коваленко

tribun.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Києві презентували книгу, присвячену історії Слов’янського району Донеччини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"