У Києві запрацювала головна книгарня «КнигоЛенду»

У Києві запрацювала головна книгарня «КнигоЛенду»

У Києві відбулося передвідкриття для професійної спільноти головної книгарні «КнигоЛенду» в столиці за адресою вулиця Жилянська 5/60, біля метро Олімпійська. Про це повідомила кореспондентка Читомо.

Новий магазин є 13-ю книгарнею мережі у Києві. Усього «КнигоЛенд» об’єднує 39 книгарень по всій Україні та інтернет-магазин. У книгарні на Жилянській доступні понад 60 тисяч книжок і 17 тисяч найменувань від українських видавництв, включно як з великими, так і нішевими видавцями.

 

Директор «КнигоЛенду» Ігор Зарудко провів презентацію й розповів про результати й плани мережі.

 

«Ми намагалися обов’язково працювати з нішевими видавництвами, адже їхня література менша за обсягом, але все одно затребувана», — зазначив Зарудко.

 

 

За його словами, книгарня стала головним осередком для мережі в столиці, що об’єднує всі інші київські точки продажу: «Ця книгарня зосереджує на собі 12 інших книгарень Києва, і всі вони сходяться сюди як до голови мережі. Це дозволяє нам краще класифікувати асортимент і робити замовлення».

 

Мережа «КнигоЛенд» продовжує активно розширюватися. У планах на 2025 рік — відкриття 26 нових книгарень, запуск мобільного застосунку з можливістю підписки, міжнародна доставка книг, а також створення кав’ярень і барів у нових книгарнях.

 

Зарудко наголосив на важливості соціально значущих тем у культурній програмі книгарні: «Ми дуже хочемо не відпускати тему війни. Це важливо, особливо коли війна відбувається поруч. Можливо, варто розвивати тему психологічної допомоги для військових, бо в Україні вона майже відсутня». Він також додав, що книгарня планує міксувати різні культурні події: «На наше офіційне відкриття ми запросили співаків, а для майбутніх презентацій книжок хочемо залучати людей з театру — це дозволить обмінюватися аудиторіями».

 

 

Нова книгарня розрахована на 150 відвідувачів, із них 90 сидячих місць. Простір має бар і кав’ярню, велику дитячу зону, а також окремі тематичні зони для різних жанрів літератури: дитячі книжки, комікси, художня література, нон-фікшн та настільні ігри.

 

«Ми намагалися звернути увагу на кожен жанр в окремому просторі. Дитячі книжки, комікси та young adult мають свої зони, а нонфікшн ми розмістили біля кав’ярні, адже це література для людей із швидким темпом життя», — зазначив Зарудко.

 

Офіційне відкриття книгарні для широкої публіки заплановано на 12-13 жовтня, де відбудуться зустрічі з відомими діячами культури, майстер-класи та розваги для дітей. Протягом жовтня планується проведення восьми заходів, у тому числі подій на тему війни та психологічної підтримки військових.

 

Як повідомлялося, у 2024 році нові книгарні «КнигоЛенду» відкрилися в Ужгороді й Самборі. У 2023 — у Харкові, а у 2022 — в Івано-Франківську.

 

Оригінал статті на Suspilne: У Києві запрацювала головна книгарня «КнигоЛенду»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕН

У номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost

Двоє українських видавців – у короткому списку премії «Підприємець року 2025»

Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене

У Швеції відбувся унікальний концерт «Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське…

«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс

Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 році

У 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом

Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету США

Американський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"