У Києві відкривається кінокнигарня
У київському кінотеатрі «Жовтень» відкриється однойменна книгарня. Про це Читомо повідомили її працівники.
Відкриття книгарні відбудеться 9 квітня.
Книжковий магазин у кінотеатрі вирішила запустити власниця книгарні «Закапелок», що на Верхньому Валу.
«Ми перезапускаємо книгарню у кінотеатрі “Жовтень”! Так-так, там була книгарня до пандемії, але зачинилася. Тому ми заколабились з кінотеатром та відроджуємо книгарню у цьому знаковому для Києва місці. Простір невеликий, але дуже прикольний. Ми вже обрали видавництва, які ідеально пасуватимуть цій локації», — зазначають на фейсбук=сторінці «Закапелку».
На відкриття кінокнигарні підготували таку програму:
- 12:00 — урочисте перерізання стрічки;
- 13:30 — діджей-сет;
- 18:00 — благодійний музичний Книгарник, на якому збиратимуть гроші на підтримку Волинського перинатального центру.
Також упродовж дня збиратимуть вживані книги для полички кінотеатру.
Як повідомлялося, у Києві відкрилася нова арткнигарня «Місто».
Зображення: книгарня «Жовтень»
Оригінал статті на Suspilne: У Києві відкривається кінокнигарня
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.