У Києві відбулася презентація книжки Любові Шостак

У Києві відбулася презентація книжки Любові Шостак

Коли ви останній раз слухали або співали колискові пісні? Напевно, вам у далекому дитинстві співали їх матусі або ж ви самі заколисували ними своїх дітлахів…

Колисанки – перші пісні в житті кожного з нас. Саме їм було присвячено поетичний ранок «Яскраві фарби в поезії Любові Шостак» в бібліотеці ім. Миколи Руденка.

Бібліотекарям Дарниці випала унікальна нагода насолодитися чудовими колисковими від авторки численних різножанрових поетичних творів для дітей, поетеси, що у своїх віршах зуміла поєднати родинні традиції і давню українську казку.

Презентуючи свою книгу «Забавлянки й колискові у пісні та слові», яка поєднує 25 тематичних творів та поетичну казку, письменниця розповіла про свій шлях у поезію, про свою прабабусю, яка прищепила любов до українського слова, української пісні, української колисанки.

А надзвичайно ніжні та зворушливі колискові у неперевершеному авторському виконанні зачарували присутніх своєю чудовою мелодикою та створили неповторну атмосферу далекого дитинства.

ЦБС Дарницького району

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Києві відбулася презентація книжки Любові Шостак

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"