У Києві відбувся п’ятий ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ»

У Києві відбувся п’ятий ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ»

Вже стало традицією, що на початку вересня у чарівному, водночас древньому і вічно молодому місті-герої Києві, за підтримки й у приміщені Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого та за підтримки Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна організація); Національної спілки письменників України,  Ради національних спільнот України, ГО «Федерації жінок за мир у всьому світі»,  Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури  відбувається Міжнародний літературно-музичний конкурс-фестиваль  «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ».

Цьогорічний п’ятий ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ» привернув до себе увагу більш ніж вісімдесят конкурсантів із різних регіонів України та закордону, учасників різного віку, статі й національностей. Усіх тих, хто не байдужий до культурного відродження літературно-музичних цінностей нашої держави, тих, хто вміє співати, писати музику, вірші та прозу, грає на музичних інструментах, уміє просто творити і дарувати радість спілкування.

Серед гостей були представники Японії, Китаю, Болгарії, Сербії, Польщі, Німеччини.  Змагались конкурсанти у номінаціях: «Поезія», «Мала проза», «Народний спів», «Естрадний та академічний вокал», «Композиторська творчість», «Три в одному», «Музична майстерність», «Фотохудожник» та «Акторська майстерність».

Відкриваючи фестиваль, до всіх присутніх звернулась незмінний Президент конкурсу-фестивалю «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ»  Тетяна Кудінова, яка є автором ідеї створення, організації та проведення фестивалю, і має авторське право на цей фестиваль. Вона зокрема сказала: «Доброго дня, Шановне товариство! Я щиро радію, що ми сьогодні зустрілися на нашому святі, яке має таку чудову назву  Міжнародний літературно-музичний конкурс-фестиваль  «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ» і проходить під девізом: «І хочеться душі хоч трохи раю». Сердечно вітаю всіх присутніх з урочистим його відкриттям. Нарешті настала хвилююча мить. З любові народжується нове життя. З любові до мистецтва народилось і наше свято. Впевнена – такі заходи допомагають консолідувати українське суспільство, пам’ятати, хто ми, куди йдемо і на що орієнтуємося».  Потім пролунав Гімн України.

Продовжуючи, Тетяна Борисівна торкнулась теми неоголошеної війни: «Ми знаємо, що за право мати свій прапор, герб та гімн віддано багато життів. Гірко й боляче,  бо гинуть кращі сини і дочки. Вшануємо пам’ять усіх, хто віддав своє життя за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність і майбутнє нашої  України!
Присутні вшанували пам’ять полеглих за незалежність України хвилиною мовчання під звучання пісні «Плине кача» у виконанні хору семінаристів Михайлівського собору.

Цьогоріч,  як і в минулі роки, на конкурсі-фестивалі «ПРИЧАЛ  на  ПОШТОВІЙ» традиційно працювало  професійне журі, яке очолила голова журі Людмила Григорівна Кулєшова – Міжнародний АРТ-експерт  по класу  вокалу, заслужена артистка України, радник по культурі при Асоціації військових учених,  кавалер  ордена Святої Праведної Анни.

Конкурсну програму відкрила «Пісня про Україну», слова й музику якої написав конкурсант  Борис Кесельман, а виконала  конкурсантка Ольга Борусене – Гончаренко.

За Рішенням літературного об’єднання перекладачів Національної спілки письменників України Гран-прі отримав конкурсант із  Болгарії – Захарій Іванов із врученням Диплому і призу, номінація «Поезія»; дипломи Лауреатаз врученням призу отримали в номінації «Поезія» Божко Ангелов (Болгарія),  Наталія Морозова-Шимаде (Японія); Гея Коган (Німеччина); сестри Еріка та Юріє Камура (Японія); у номінації «Музична майстерність» – Юй Дань (Китай), у номінації «Академічний вокал» Гран-прі з врученням диплому і призу отримали українські конкурсанти: квартет баяністів «АККО» – керівник Олег Шиян; а також Тетяна Череп-Пероганич і Людмила Топчій – у номінації «Поезія»; Ольга Кравченко – у номінації «Проза»; Віктор Марченко – у номінації «Композиторський  фах»;
Юлія Сак – у номінації «Акторська майстерність»; Дарина Кибальник – у номінації «Естрадний вокал»; народний хор «Колос» національного університету біоресурсів і природокористування України (керівник Володимир Якимчук) і Борис Кесельман перемогли у номінації «Композиторський фах».

Дипломи Лауреата з врученням призу отримали: гурт «SALT» – керівник Олексій Куваєв; Лідія Коваль – у номінації «Академічний вокал»;  Надія Пукас перемогла в номінації «Три в одному»; у номінації «Проза» перемогли:  Анатолій Вишневецький, Ірина Кириченко, Наталія Гульхова-Полєва, Олександра Алдошина; у номінації «Композиторський фах» перемогли: Володимир Вітренко і Тетяна Старкіна, Елла Малахова, Ілля Дарницький, Юлія Бєлінська; Ольга Борусене-Гончаренко перемогла в номінації «Естрадний вокал»; у номінації «Поезія» перемогли: Марія Скуратовська, Анастасія Колєснік, Тетяна Лісненко, Тетяна Чемісова, Світлана Гребенщикова, Надія Павленко, Світлана Шинкар, Олександра Криуліна.

На завершення, як і в попередні роки, прозвучала пісня на слова президента фестивалю Тетяни Кудінової (музика Олеся Коляди, аранжування Віктора Марченко), яка стала візитівкою конкурсу-фестивалю.

Модерували урочисте дійство поетеса, казкарка і співачка Анна Григорович та вокаліст і композитор Ярослав Смаль, які й були солістами.

Дуже приємно, що завдяки фестивалю в Україні народжуються і зростають таланти, які здобувають і будують своє нове майбутнє – творити високе мистецтво.

Тетяна Кудінова, член НСПУ

Фото із сайту www.writers.in.ua.

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі.

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Києві відбувся п’ятий ювілейний Міжнародний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"