У Києві відбувся Міжнародний ювілейний літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на…

У Києві відбувся Міжнародний ювілейний  літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ  на…

З любові народжується нове життя. З любові до мистецтва народилось і наше свято: Міжнародний ювілейний п’ятий літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ  на  ПОШТОВІЙ» під девізом «І хочеться душі, хоч трохи раю» (Т.Г.Шевченко), який  відбувся в м. Києві 4 вересня в Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого і за її підтримки за адресою: м. Київ, Ігорівська, 14-а, а також за підтримки Національної спілки письменників України, КМДА, Федерації жінок за мир в усьому світі, Української асоціації письменників соціально-художньої літератури.

Такі заходи допомагають консолідувати українське суспільство, пам’ятати, хто ми, куди йдемо і на що орієнтуємося.

 За п’ять років у фестивалі взяли участь: Корея, Хорватія, Македонія, Болгарія, Польща, Японія, Греція, Італія, Франція, Португалія, Чорногорія, Сербія, Німеччина, Китай, «Дружество Балканських письменників» і незламна Україна.

Щороку діапазон фестивалю стає ширшим, а фестиваль збагачується новими талановитими особистостями. Все це додає сил і бажання працювати й посилює надію, що все добре попереду, незважаючи на всесвітню пандемію та війну.

Будемо жити і творити, бо життя не зупинити.

Автор і Президент фестивалю «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ», член НСПУ Тетяна Кудінова

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Києві відбувся Міжнародний ювілейний літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"