У Києві відбувся Міжнародний ювілейний літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на…

У Києві відбувся Міжнародний ювілейний  літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ  на…

З любові народжується нове життя. З любові до мистецтва народилось і наше свято: Міжнародний ювілейний п’ятий літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ  на  ПОШТОВІЙ» під девізом «І хочеться душі, хоч трохи раю» (Т.Г.Шевченко), який  відбувся в м. Києві 4 вересня в Національній бібліотеці України ім. Ярослава Мудрого і за її підтримки за адресою: м. Київ, Ігорівська, 14-а, а також за підтримки Національної спілки письменників України, КМДА, Федерації жінок за мир в усьому світі, Української асоціації письменників соціально-художньої літератури.

Такі заходи допомагають консолідувати українське суспільство, пам’ятати, хто ми, куди йдемо і на що орієнтуємося.

 За п’ять років у фестивалі взяли участь: Корея, Хорватія, Македонія, Болгарія, Польща, Японія, Греція, Італія, Франція, Португалія, Чорногорія, Сербія, Німеччина, Китай, «Дружество Балканських письменників» і незламна Україна.

Щороку діапазон фестивалю стає ширшим, а фестиваль збагачується новими талановитими особистостями. Все це додає сил і бажання працювати й посилює надію, що все добре попереду, незважаючи на всесвітню пандемію та війну.

Будемо жити і творити, бо життя не зупинити.

Автор і Президент фестивалю «ПРИЧАЛ на ПОШТОВІЙ», член НСПУ Тетяна Кудінова

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Києві відбувся Міжнародний ювілейний літературно-музичний конкурс-фестиваль «ПРИЧАЛ на…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"