У Йорданії відкрили меморіальну дошку, присвячену Лесі Українці

У Йорданії відкрили меморіальну дошку, присвячену Лесі Українці

У Посольстві України в Йорданії з нагоди Дня соборності України відбулося відкриття меморіальної дошки, присвяченої видатній українській письменниці Лесі Українці.

Як передає ukrinform.ua, про це йдеться на фейсбук-сторінці Громадської організації «Українська Хата в Йорданії».

За повідомленням, меморіальну дошку Лесі Українки виготовлено в Йорданії. Це проєкт «Української Хати в Йорданії», який вдалося втілити в життя за сприяння Міністерства Закордонних справ України.

На дошці вирізьблене погруддя Лесі Українки та слова українською, арабською та англійською мовами з віршованої п’єси «Лісової пісні»: «Ні, я жива я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає».

З промовою та привітаннями виступила Надзвичайний і Повноважний Посол України в Йорданії Мирослава Щербатюк, яка зазначила позитивні результати співпраці Посольства України та ГО «Українська Хата в Йорданії».

ГО «Українська хата в Йорданії» висловило щиру подяку всім людям, які допомогли в реалізації цього проєкту:

  • За переклад на арабську мову Imadeddine Raef;
  • За переклад на англійську Вікторії Козар;
  • За допомогу й обранні каменю та виготовленні дошки Alaa Otoum;
  • За допомогу в організації та успішному виконанні проєкту: Лейлі Таріакі, Ользі Коробчук та Ользі Завидняк.

Нагадаємо, ГО «Українська Хата в Йорданії» яскраво представила українську культуру на різдвяному благодійному ярмарку.

Фото: ГО «Українська Хата в Йорданії»

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Йорданії відкрили меморіальну дошку, присвячену Лесі Українці

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"