У Запоріжжі презентували оновлену дитячу бібліотеку

У Запоріжжі презентували оновлену дитячу бібліотеку

10 листопада у Шевченківському районі Запоріжжя презентували оновлену бібліотеку для дітей.

Про це повідомляє кореспондентка «Суспільного» Дар’я Пасічник.

Оновлена дитяча читальня розташована на проспекті Моторобудівників, 64. Як розповіла начальниця міського управління туризму Департаменту культури і туризму Катерина Сімонова, на реконструкцію будівлі з міського бюджету виділили два мільйони гривень.

Ремонт робили півтора року, і два тижні тому заклад відкрили для відвідувачів. За цей час її встигли відвідати понад 50 читачів.

«Бібліотека існувала дуже багато років. У різних станах вона була, в залежності від фінансування. Звичайно, не було умов, не було ремонту, а зараз ці умови є. На базі бібліотеки буде тут проводитись багато проєктів, зустрічей, заходів. Вони всі різноманітні«, — зазначила директорка дитячої бібліотеки Юлія Шевцова.

У Запоріжжі презентували нову бібліотеку

«Суспільне. Запоріжжя». Дитяча бібліотека

За її словами, раніше бібліотека обслуговувала півтори тисячі читачів. Наразі очікує, що цей показник значно збільшиться.

У приміщенні дві частини: підліткова та для дітей шкільного віку й дошкільнят. Нині у фонді бібліотеки налічується 10 219 книжок. Працюють шість бібліотекарів, усі щеплені двома дозами вакцини від Covid-19.

«Ми пускаємо відвідувачів до себе тільки за наявності «зелених» сертифікатів. Діти можуть, звичайно, приходити до 16 років без них, але ми просимо згоду у батьків, для того, щоб їх обслуговувати. Усі заходи, які ми проводимо, зустрічі, всі відбуваються зі спеціалістами, які теж мають «зелені» сертифікати«, — підкреслила Юлія Шевцова.

Анастасія Ільєва, Дар’я Пасічник

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Запоріжжі презентували оновлену дитячу бібліотеку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"