У довгий список World Illustration Illustration Awards 2021 потрапили українські проєкти

У довгий список World Illustration Illustration Awards 2021 потрапили українські проєкти

Проєкти українських ілюстраторів увійшли у довгий список міжнародного конкурсу World Illustration Awards 2021. Перелік оприлюднили на офіційному сайті Британської асоціації ілюстраторів.

Так, у номінації «Дитячі видання» увійшли дві українських ілюстраторки:

Інна Масляк «Кіт, я та кораблики»;

Англомовна версія книжки для дітей віком 3-5 років, що вийшла у видавництві Ранок.

 

Альона Шостко «Ці дивовижні українці».

Книжковий проєкт складається з книжки і сайту, його створила креативна агенція Green Pinguin. Проєкт доступний двома мовами: українською і англійською.

До номінації «Книжкові обкладинки» потрапила одна робота з України:

«Собачий майданчик» ілюстраторки Марії Кінович

Український переклад роману фінської письменниці Софі Оксанен вийшов у видавництві Комора.

У номінацію «Редакційна стаття» потрапив

Сергій Майдуков, «The Mafia, The Morgue, and The Markets»

Розслідування Майлса Джонсона з ілюстраціями Майдукова вийшло у журналі The Financial Times Weekend Magazine.

У номінацію «Реклама» потрапила

Таня Якунова, «You Never Work Alone»

Серія з десяти ілюстрацій для португальської компанії Deloitte in Portugal, які використала їх для власного просування серед різних професійних середовищ.

У номінацію «Дослідження» потрапила ілюстраторка

Ольга Штонда з роботою «Не мій день»

Іронічна ілюстрація про те, що навколо нас багато можливостей, а нам потрібен лише правильний погляд на світ, щоб намагатися їх знайти.

 

Повний список номінантів складається з 500 проєктів, він доступний на сайті Британської асоціації ілюстраторів (The Association of Illustrators), яка організовує конкурс. Короткий список номінантів оголосять у вересні, туди потраплять 200 проєктів.

 

World Illustration Awards − щорічний конкурс. Подавати свої роботи можуть як відомі, так і молоді ілюстратори.

 

Як відомо, у списки номінантів World Illustration Awards українські ілюстратори потрапляють не вперше. У 2019-му році Ольга Музиченко, Марія Білінська та Вадим Соловський стали фіналістами премії. А минулого року до короткого списку потрапили Таня Якунова і Марія Кінович.

 

Нагадаємо, минулого тижня оголосив переможців український конкурс графічного дизайну та ілюстрацій Ukrainian Design: The Very Best Of 2021.

Оригінал статті на Suspilne: У довгий список World Illustration Illustration Awards 2021 потрапили українські проєкти

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"