У довгий список World Illustration Illustration Awards 2021 потрапили українські проєкти

У довгий список World Illustration Illustration Awards 2021 потрапили українські проєкти

Проєкти українських ілюстраторів увійшли у довгий список міжнародного конкурсу World Illustration Awards 2021. Перелік оприлюднили на офіційному сайті Британської асоціації ілюстраторів.

Так, у номінації «Дитячі видання» увійшли дві українських ілюстраторки:

Інна Масляк «Кіт, я та кораблики»;

Англомовна версія книжки для дітей віком 3-5 років, що вийшла у видавництві Ранок.

 

Альона Шостко «Ці дивовижні українці».

Книжковий проєкт складається з книжки і сайту, його створила креативна агенція Green Pinguin. Проєкт доступний двома мовами: українською і англійською.

До номінації «Книжкові обкладинки» потрапила одна робота з України:

«Собачий майданчик» ілюстраторки Марії Кінович

Український переклад роману фінської письменниці Софі Оксанен вийшов у видавництві Комора.

У номінацію «Редакційна стаття» потрапив

Сергій Майдуков, «The Mafia, The Morgue, and The Markets»

Розслідування Майлса Джонсона з ілюстраціями Майдукова вийшло у журналі The Financial Times Weekend Magazine.

У номінацію «Реклама» потрапила

Таня Якунова, «You Never Work Alone»

Серія з десяти ілюстрацій для португальської компанії Deloitte in Portugal, які використала їх для власного просування серед різних професійних середовищ.

У номінацію «Дослідження» потрапила ілюстраторка

Ольга Штонда з роботою «Не мій день»

Іронічна ілюстрація про те, що навколо нас багато можливостей, а нам потрібен лише правильний погляд на світ, щоб намагатися їх знайти.

 

Повний список номінантів складається з 500 проєктів, він доступний на сайті Британської асоціації ілюстраторів (The Association of Illustrators), яка організовує конкурс. Короткий список номінантів оголосять у вересні, туди потраплять 200 проєктів.

 

World Illustration Awards − щорічний конкурс. Подавати свої роботи можуть як відомі, так і молоді ілюстратори.

 

Як відомо, у списки номінантів World Illustration Awards українські ілюстратори потрапляють не вперше. У 2019-му році Ольга Музиченко, Марія Білінська та Вадим Соловський стали фіналістами премії. А минулого року до короткого списку потрапили Таня Якунова і Марія Кінович.

 

Нагадаємо, минулого тижня оголосив переможців український конкурс графічного дизайну та ілюстрацій Ukrainian Design: The Very Best Of 2021.

Оригінал статті на Suspilne: У довгий список World Illustration Illustration Awards 2021 потрапили українські проєкти

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"