У Дніпрі запрацював центр «Покровський КОД», який обʼєднав переміщені з міста…

У Дніпрі запрацював центр «Покровський КОД», який обʼєднав переміщені з міста…

У Дніпрі відкрили культурно-освітній центр «Покровський КОД», на базі якого відновили роботу Покровська музична школа ім. Леонтовича, Покровська міська публічна бібліотека, Центральна міська бібліотека ім. Т. Г. Шевченка та Покровський історичний музей.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та стратегічних комунікацій.

У міністерстві зауважили, що до Дніпра переїхали близько сотні викладачів вокалу, хореографії та мистецтва, які продовжують роботу з дітьми. Широкий спектр освітніх послуг, який надаватиме центр, забезпечить продовження освітнього процесу для дітей з Донецької області.

Із напрямками діяльності центру під час відкриття ознайомились представники МКСК, голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін і начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

«Ви ухвалюєте сміливі рішення, які рятують. Наших людей, наші культурні цінності, наше майбутнє. Поки є люди, які відтворюють памʼять про свої міста та навчають культурі своїх дітей, ці території зберігатимуть свою українську ідентичність», — зазначила під час спілкування з представниками переміщених закладів культури Донеччини та Луганщини директорка Департаменту відновлення та культурної реінтеграції деокупованих територій Діана Трима.

У МКСК поінформували, що в Дніпрі також функціонують переміщені у зв’язку з війною заклади культури та мистецької освіти з інших міст Донеччини — Маріупольська міська бібліотека та публічна бібліотека Бахмутської міської ради, яка має тифлокомплекс та обслуговує дітей з порушеннями зору. Також у місті діють заклади з Луганщини. «Такі історії демонструють стійкість та непохитну віру людей у те, що вони неодмінно повернуться на свої українські території», — додали у міністерстві.

Як повідомляв Укрінформ, до 20 музейних закладів культури перемістили понад 500 тисяч музейних предметів із 55 закладів культури і однієї бібліотеки України, які могли втратити через агресію РФ.

Фото: МКСК

ukrinform.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Дніпрі запрацював центр «Покровський КОД», який обʼєднав переміщені з міста…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки відбулася творча зустріч із Лесею…

Шановні друзі, щиро дякую всім, хто завітав на мою творчу зустріч в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки!
Спасибі привітній бібліотекарці Ксенії Палій за запрошення! Поетесі, педагогу й співачці Тетяні

«Українська книжкова полиця» зʼявилася у найстарішій публічній бібліотеці Південної Кореї

У бібліотеці Намсан у Сеулі, яка працює вже понад сто років, відкрили ще одну «Українську книжкову полицю». Про це повідомили на фейсбук-сторінці посольства України в Республіці Корея.

Тиждень незалежних книгарень: як читачам взяти участь в акціях і подіях?

Із 24 до 30 червня в Україні вперше відбудеться Тиждень незалежних книгарень, в межах якого понад 20 книгарень із різних міст проведуть серію подій, запустять книжковий челендж і запроп

Журналіста Владислава Єсипенка звільнили з російського ув’язнення в Криму

Український журналіст і фрилансер проєкту «Крим.Реалії» Владислав Єсипенко вийшов на волю після більш як чотирьох років незаконного ув’язнення в тимчасово окупованому Криму. Про це пові

Засуджений за наведення удару по Краматорську, від якого загинула Вікторія Амеліна, попросив передати його до росії

Володимир Синельник, засуджений до довічного ув’язнення за коригування російського ракетного удару по кафе в Краматорську, внаслідок якого влітку 2023 року загинула письменниця Вікторія

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"