У декого штормить))) Візуал/уривок

У декого штормить))) Візуал/уривок

У декого штормить))) Візуал/уривок

Привіт, мої красуні)))

Цікаво, кого з читачів у мене більше? Пишіть, чи відправили дитину у школу чи пішли самі?))) 

Тепер до нашого…

Шторма

Сьогодні звісно ж буде оновлення))) Як завжди, о 17:00

Візуал наших героїв:

Кіра

 

Даніель

Уривок з нової глави 19:

— Я не буду слухняною, — шепочу й твердо дивлюся в його очі. — Я не буду маріонеткою у твоїх руках. Так, я тобі танцюю, але… я не твоя. 

Ні звуку. Чоловік не змінює пози чи погляду. Він просто стоїть нагадуючи статую, бездушну, беземоційну, котра не вміє нічого крім як спостерігати за усім з виразом обличчя, немов всі навколо лише сміття.

А потім Даніель підіймає свою праву руку й повільно, наче пересилюючи себе, обхоплює моє зап’ястя. Притягує до себе одним рухом. Обіймає, змушуючи впертися обличчям у його ключиці, притискає до тіла за талію й потилицю. Я чую як сильно б’ється його серце. Слухаю кожне тук-тук затамувавши подих, чітко розуміючи, що якби Шторму було байдуже його серце не калатало б так сильно. 

Вдихаю грозу у легені, наповнюючи їх озоном й одразу заспокоююся. Стає легше дихати. Ніби щось страшне обійшло стороною. Розслабляюся та обвиваю чоловіка за талію руками, вже сама притискаючись до нього. 

Безпека. Тут я у безпеці. Нехай і він став причиною небезпеки. 

У його руках лід, який заспокоює мій вогняний страх. У його дотиках крига та спокій води, завдяки якій сльози висихають. 

 

Оригінал статті на Букнет: У декого штормить))) Візуал/уривок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"