У Гайльбронні, що в Німеччині, відбувся Співочий майдан «Від серця до…

У Гайльбронні, що в Німеччині, відбувся Співочий майдан «Від серця до…

Пісні на слова Володимира Івасюка, Дмитра Павличка,  Дмитра Луценка та інших поетів-піснярів виконували співаки, що прибули до Німеччини у цей воєнний час з усіх куточків України.

До концертної програми приєдналися як професіонали, так і аматори сцени. Серед виступаючих була Анастасія Коломієць, випускниця Київського інституту музики імені Глієра та Київської Національної музичної академії імені Чайковського, лауреат міжнародних конкурсів В’ячеслав Кодіца, співаки Богдан Бегма, Микола Лінкс, Олена Лукіна, бандуристка Анастасія Турчин.

Люди з багатьох українських міст об’єднані думкою про перемогу над рашизмом. Вони  і тут, в чужій країні, об’єднуються   на основі саме  культурного спадку свого народу. Співочий майдан гуртував українських емігрантів і надихав  не лише у галузі культури, а налаштовував  на  перемогу у війні.

Майдан був прикрашений українськими національними прапорами, вишитими рушниками. Жінки і чоловіки одягли вишиванки.

Лунала лірична, народна, естрадна пісня і тривожна на тему сьогодення – війну. Вона  об’єднувала народи. На майдані були присутні люди різних національностей: німці, сірійці, поляки, болгари, турки. Вони не лише оплесками підтримували виступаючих, а й підспівували, що свідчило про те, що знайомі з нашою культурою. Пісня єднала нас.

Добре почувалися і співаки на землі Баден-ВюртембургЩо більше німці знайомляться з глибинною національною українською культурою, то більше вони проникалися відчуттям обов’язку допомагати українцям у війні.

Як ведуча й один з організаторів Співочого майдану відчувала не лише позитив, а щирі людські настрої, які огортали душі слухачів.

  Віра Марущак, журналістка, письменниця

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Гайльбронні, що в Німеччині, відбувся Співочий майдан «Від серця до…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"