У вільний доступ виклали 60 підручників для школярів

У вільний доступ виклали 60 підручників для школярів

Видавництво «Ранок» в межах проєкту «Навчання без меж» відкрило безплатний доступ до 60 сучасних електронних підручників. Про це повідомили на сайті видавництва.

Доступ до підручників отримали два мільйони школярів 1–5 класів, які навчаються за програмою Національної української школи (НУШ).

 

У підручниках понад 7 тисяч інтерактивних завдань, 680 уроків, сотні вебсторінок, десятки відеороликів і навчальних мультфільмів.

 

«Ми створили сучасний освітній простір і наповнили його інтерактивним навчальним матеріалом, що органічно поєднує функції підручника, робочого зошита, збірника завдань для формування предметних і ключових компетентностей, а також зошита для контролю знань», — зазначають на сайті видавництва.

 

Електронні підручники не потребують постійного інтернету, адаптовані до будь-якого ґаджета, підлаштовуються під розмір екрана та мають зручну систему навігації.

 

«Діти зможуть не лише опановувати весь необхідний теоретичний матеріал, а й виконувати різноманітні цікаві завдання, самостійно перевіряти правильність, переглядати навчальні фільми й анімації, грати в ігри, мандрувати світом 3D, розв’язувати кросворди, складати пазли тощо», — повідомили у видавництві.

 

Ознайомитися з книжками можна тут. Інструкція для вчителів про те, як отримати підручники, за посиланням.

 

Проєкт здійснюють за спільної ініціативи видавництва «Ранок» та партнерів: хорватського видавництва навчальної та дитячої літератури “Profil Klett” (надання освітньої платформи), міжнародної сервісної організації “Rotary International”, британської телерадіомовної корпорації “ВВС” (надання навчального відеоконтенту), українського дитячого телеканалу «ПЛЮС-ПЛЮС» (надання навчальних мультфільмів), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.

 

Нагадаємо, у квітні видавництво «Ранок» виклало у відкритий доступ два навчальні посібники-комікси з мінної безпеки.

 

 

Чільне зображення: МОН

Оригінал статті на Suspilne: У вільний доступ виклали 60 підручників для школярів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"