У вільний доступ виклали 60 підручників для школярів

У вільний доступ виклали 60 підручників для школярів

Видавництво «Ранок» в межах проєкту «Навчання без меж» відкрило безплатний доступ до 60 сучасних електронних підручників. Про це повідомили на сайті видавництва.

Доступ до підручників отримали два мільйони школярів 1–5 класів, які навчаються за програмою Національної української школи (НУШ).

 

У підручниках понад 7 тисяч інтерактивних завдань, 680 уроків, сотні вебсторінок, десятки відеороликів і навчальних мультфільмів.

 

«Ми створили сучасний освітній простір і наповнили його інтерактивним навчальним матеріалом, що органічно поєднує функції підручника, робочого зошита, збірника завдань для формування предметних і ключових компетентностей, а також зошита для контролю знань», — зазначають на сайті видавництва.

 

Електронні підручники не потребують постійного інтернету, адаптовані до будь-якого ґаджета, підлаштовуються під розмір екрана та мають зручну систему навігації.

 

«Діти зможуть не лише опановувати весь необхідний теоретичний матеріал, а й виконувати різноманітні цікаві завдання, самостійно перевіряти правильність, переглядати навчальні фільми й анімації, грати в ігри, мандрувати світом 3D, розв’язувати кросворди, складати пазли тощо», — повідомили у видавництві.

 

Ознайомитися з книжками можна тут. Інструкція для вчителів про те, як отримати підручники, за посиланням.

 

Проєкт здійснюють за спільної ініціативи видавництва «Ранок» та партнерів: хорватського видавництва навчальної та дитячої літератури “Profil Klett” (надання освітньої платформи), міжнародної сервісної організації “Rotary International”, британської телерадіомовної корпорації “ВВС” (надання навчального відеоконтенту), українського дитячого телеканалу «ПЛЮС-ПЛЮС» (надання навчальних мультфільмів), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти.

 

Нагадаємо, у квітні видавництво «Ранок» виклало у відкритий доступ два навчальні посібники-комікси з мінної безпеки.

 

 

Чільне зображення: МОН

Оригінал статті на Suspilne: У вільний доступ виклали 60 підручників для школярів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"