У вільний доступ виклали українсько-польсько-англійсько-німецький розмовник для біженців з України

У вільний доступ виклали українсько-польсько-англійсько-німецький розмовник для біженців з України

Факультет гуманітарних наук Щецинського видав українсько-польсько-англійсько-німецький розмовник під назвою “Językowe SOS” («Мовний SOS»). Про це повідомило Polskie Radio.

Проєкт очолила професорка гуманітарних наук Єва Колодзеєк.

 

Академічна спільнота Щецинського університету хотіла висловити солідарність з українцями та українцями, які внаслідок російської агресії проти України були змушені залишити свої домівки та свою країну. 

 

 

Українсько-польсько-англійсько-німецький розмовник містять вокабуляр для побутових ситуацій (походів до аптеки, магазину, кафе тощо). 

 

«Ми точно знали, що першою і основною потребою громадян України буде вивчення польської мови. Однак, спостерігаючи за цією динамічною, мінливою ситуацією наших гостей, ми також побачили потребу озброїти їх англійською та німецькою лексикою, яка буде потрібна в Європі, коли вони також переїдуть в інші місця», — розповіла докторка Аґнєшка Шляхта зі Щецинського університету.

 

Розмовник складається з 24 розділів та містить 104 сторінки. Завантажити розмовник можна за посиланням.

 

Як повідомлялося, в Японії склали словник для українських дітей-біженців, щоб полегшити їм навчання у школі.

У 202 році в Італії вийшов перший словник сучасної української мови.

Оригінал статті на Suspilne: У вільний доступ виклали українсько-польсько-англійсько-німецький розмовник для біженців з України

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тараса Шевченка звільнили з посади заступника міністра культури та інформполітики

Кабінет Міністрів України звільнив Тараса Шевченка з посади заступника міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції. Це сталося під час засідання 8 жовтн

У Києві запрацювала головна книгарня «КнигоЛенду»

У Києві відбулося передвідкриття для професійної спільноти головної книгарні «КнигоЛенду» в столиці за адресою вулиця Жилянська 5/60, біля метро Олімпійська. Про це повідомила кореспонд

Роман Ребекки Кван «Жовтолика» екранізують

Компанія Lionsgate Television придбала права на екранізацію роману Ребекки Кван «Жовтолика» у форматі серіалу. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.
Режисеркою

У Польщі оцифрували перші львівські газети XVIII-XIX століть

Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо

Global Teacher Prize отримала вчителька укрмови й літератури, що руйнує стереотипи про сільську школу

У Міжнародний день учителя оголосили переможців щорічної премії для педагогів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Про це повідомила ГС «Освіторія», організаторка премії.
Головною перемож

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"