У вільний доступ виклали аудіоантологію української прози

У вільний доступ виклали аудіоантологію української прози

У безкоштовний доступ виклали аудіоантологію короткої української прози. Про це повідомляють на медіасервісі Megogo.   

Антологія містить 20 оповідань і повістей відомих українських письменників –  Лесі Українки, Володимира Винниченка, Ольги Кобилянської, Миколи Хвильового, Майка Йогансена, Наталі Кобринської, Віктора Домонтовича, Катрі Гриневичевої та інших авторів. Усі вони написані у ХІХ-му — першій половині ХХ століття. 

 

«Ця антологія була і є для мене однією з можливих ілюстрацій повноти української літератури, яка в різні часи по-різному, але завжди глибоко й цікаво, описувала своїх героїв: українців та українок», – розповідає у коментарі для Читомо журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, яка виступила упорядницею антології.

 

До озвучення творів долучилися актори театру імені Івана Франка Віталій Ажнов та Олександр Печериця, акторка театральної майстерні Рушковського й театру на Липках Анастасія Зюркалова, а також Марічка Штирбулова, Соломія Кирилова, Катерина Петрашова та німецький актор Nils Rovira-Munoz. Режисурою та звуком займалася студія «Гур-Гури».

 

«У перші ж дні після публікації «Антології короткої української прози» у нашому мобільному додатку за статистикою ми бачимо, що такий формат викликав у слухачів інтерес. Тож тепер у нас ще більше мотивації продовжувати. Разом із Євгенієм Стасіневичем ми уже зібрали перелік творів короткої іноземної прози й плануємо розпочати роботу над виробництвом найближчим часом», – зазначила Читомо Катерина Котвіцька, менеджерка Megogo Audio.  

 

Послухати антологію української короткої прози можна безкоштовно в розділі «Аудіо» в додатку Megogo на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. 

 

Нагадаємо, що поети з 53 країн світу підтримують Україну і видадуть збірку «Поезія для України».

 

Крім того, у Грузії на підтримку України видадуть антологію української поезії, а у Лондоні вийшла друком двомовна антологія поезії про війну в Україні.

 

Як відомо, Видавництво Старого Лева, НК-Богдан, Книголав, АБУК, Наш ФорматYakaboo Publishing виклали у вільний доступ електронні книжки для дітей і дорослих. 

Оригінал статті на Suspilne: У вільний доступ виклали аудіоантологію української прози

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"