У вільний доступ виклали аудіоантологію української прози

У вільний доступ виклали аудіоантологію української прози

У безкоштовний доступ виклали аудіоантологію короткої української прози. Про це повідомляють на медіасервісі Megogo.   

Антологія містить 20 оповідань і повістей відомих українських письменників –  Лесі Українки, Володимира Винниченка, Ольги Кобилянської, Миколи Хвильового, Майка Йогансена, Наталі Кобринської, Віктора Домонтовича, Катрі Гриневичевої та інших авторів. Усі вони написані у ХІХ-му — першій половині ХХ століття. 

 

«Ця антологія була і є для мене однією з можливих ілюстрацій повноти української літератури, яка в різні часи по-різному, але завжди глибоко й цікаво, описувала своїх героїв: українців та українок», – розповідає у коментарі для Читомо журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, яка виступила упорядницею антології.

 

До озвучення творів долучилися актори театру імені Івана Франка Віталій Ажнов та Олександр Печериця, акторка театральної майстерні Рушковського й театру на Липках Анастасія Зюркалова, а також Марічка Штирбулова, Соломія Кирилова, Катерина Петрашова та німецький актор Nils Rovira-Munoz. Режисурою та звуком займалася студія «Гур-Гури».

 

«У перші ж дні після публікації «Антології короткої української прози» у нашому мобільному додатку за статистикою ми бачимо, що такий формат викликав у слухачів інтерес. Тож тепер у нас ще більше мотивації продовжувати. Разом із Євгенієм Стасіневичем ми уже зібрали перелік творів короткої іноземної прози й плануємо розпочати роботу над виробництвом найближчим часом», – зазначила Читомо Катерина Котвіцька, менеджерка Megogo Audio.  

 

Послухати антологію української короткої прози можна безкоштовно в розділі «Аудіо» в додатку Megogo на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. 

 

Нагадаємо, що поети з 53 країн світу підтримують Україну і видадуть збірку «Поезія для України».

 

Крім того, у Грузії на підтримку України видадуть антологію української поезії, а у Лондоні вийшла друком двомовна антологія поезії про війну в Україні.

 

Як відомо, Видавництво Старого Лева, НК-Богдан, Книголав, АБУК, Наш ФорматYakaboo Publishing виклали у вільний доступ електронні книжки для дітей і дорослих. 

Оригінал статті на Suspilne: У вільний доступ виклали аудіоантологію української прози

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"