У Військово-медичний клінічний центр Західного регіону доставили сотні книжок від молодих…

У Військово-медичний клінічний центр Західного регіону доставили сотні книжок від молодих…

Кілька місяців тому рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України ініціювала проєкт «Книга – захиснику». До проекту долучаються молоді учені з усіх регіонів України, освітяни, департаменти освіти та різні установи. Зголошуються також окремі автори, залишаючи у книгах свої автографи та послання до воїнів.  

«Департамент освіти підтримує ініціативи такого спрямування, адже важливість подібних проектів важко переоцінити. Всі освітяни розуміють, якою ціною нам дається наша незалежність. Департамент також бере активну участь у проекті, адже серед освітян і працівників департаменту є учасники бойових дій. Частина книг, яку ми передали захисникам, – це література про УПА. Армія та наука у спільній роботі зможуть збудувати сильну, прогресивну державу. Ми віримо, що молоді науковці створять справді гідне, якісне інтелектуальне майбутнє, а наші захисники забезпечать сильну Україну, яка буде на карті світу серед лідерів», — наголосила заступниця директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ольга Котовська.

Львівський шпиталь є п’ятою точкою, куди науковці передали літературу.  Молоді вчені вже побували із проектом у Закарпатті, Чернівцях, Івано-Франківську та столиці.

«Для нас це можливість висловити свою подяку та підтримку воїнам. Ми розуміємо, що завдяки їм ми можемо мирно приходити у свої кабінети і лабораторії та проводити свою наукову роботу. Ми пам’ятаємо про них, а вони мають знати, що мають міцний сильний тил. Молоді вчені та освітяни розуміють як складно коли хтось з сім’ї перебуває на фронті, тому велика кількість учених та освітян відгукується, долучаються до проекту. На днях нам передали книги із Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування. Ми дуже вдячні всім, хто долучається, бо як до рук потрапляє потрібна книга, вона може здійснити диво», — розповіла голова ради молодих вчених Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Мар’яна Верхотурова.

Усі передані книги є виключно україномовними. Це сучасна українська література, світові бестселери перекладені на українську мову, авторські дослідження науковців тощо.

«Ми вдячні за туку чудову ініціативу, адже це значна моральна ту духовна підтримка наших хлопців та дівчат. Інколи вона їм більше потрібна, ніж будь-що інше. Це не просто подарунки, це  сигнал про те, що за ними стоїть ціла нація, що про них пам’ятають та цінують усе те, що вони роблять», — зазначив  начальник групи морально-психологічного забезпечення Військово-медичного клінічного центру Західного регіону майор Віктор Пантюшний.

Науковці зібрали вже понад тисячу книг, відтак україномовна література незабаром помандрує на схід країни. У планах організаторів проекту передати книги військовим частинам та медичним закладам у Донецьку, Чернігові, Харкові, Запоріжжі та інших містах.

loda.gov.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Військово-медичний клінічний центр Західного регіону доставили сотні книжок від молодих…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"