У вересні надрукують нову книгу Марії Матіос «Мами́» про жінок, які…

У вересні надрукують нову книгу Марії Матіос «Мами́» про жінок, які…

У видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» вийде нова книжка української письменниці Марії Матіос «Мами́» — це історії п’яти жінок, яких об’єднує горе від втрати дитини. Книжку очікують з друку 20 вересня, а поки можна передзамовити видання з автографом авторки.

«Що лишається матері, коли життя забирає в неї найцінніше — власну дитину, й вона опиняється в прірві відчаю й безсилля? Де вона бере сили не збожеволіти від невимовного болю і вселенської скорботи, які вже навічно оселились у її серці?» — ідеться в описі до книжки.

У своїй новій книзі Марія Матіос розповідає історії п’яти жінок. Усі вони — різні, у кожної своя доля, але об’єднує їх одне — найстрашніше, що може спіткати маму, — втрата єдиного сина. Кожна переживає горе по-своєму, а разом вони доповнюють одна одну і розкривають усю глибину та розпач трагедії осиро­­­тілого материнства.

««Мами́» — важка, драматична книга. Неможливо не співчувати її героям, як неможливо й не звернути увагу на гострі питання, які порушує відома українська письменниця у своїй найновішій книзі», — зазначають у видавництві.

У вересні надрукують нову книгу Марії Матіос "Мами́"

Книжка Марії Матіос. Скриншот із сайту видавництва

Хто така Марія Матіос

Марія Матіос — українська письменниця та політична діячка. Переможниця численних літературних премій, зокрема Шевченківської премії з літератури (2005), «Коронації слова» (2007) та «Книги року BBC».

Зокрема:

  • за роман «Солодка Даруся» (2004);
  • за роман «Майже ніколи не навпаки» (2007);
  • за роман «Москалиця. Мама Маріца» (2008).

З 1986 року належить до Національної спілки письменників України.

З часу виходу роману «Солодка Даруся» (2004) книжка витримала шість видань загальним накладом понад 200 тисяч примірників. Вона визнана найкращою книгою першого 15-річчя незалежності, яка найбільше вплинула на українців.

Поліна Горлач

suspilne.media

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У вересні надрукують нову книгу Марії Матіос «Мами́» про жінок, які…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"