У Великій Британії знайшли невідомі оповідання Террі Пратчетта

У Великій Британії знайшли невідомі оповідання Террі Пратчетта

Двадцять раніше неопублікованих оповідань Террі Пратчетта восени цього року випустить британське видавництво Transworld.

Твори, що увійдуть до збірки A Stroke of the Pen: The Lost Stories, були написані Пратчеттом у 1970-80-х роках для регіональної газети й виходили під псевдонімом Патрік Кернс. Раніше їхнє авторство не приписували всесвітньо відомому письменнику. Але завдяки групі шанувальників Террі Пратчетта, які знаються на його стилі, вдалось віднайти тексти та ідентифікувати як такі, що були створені прозаїком.

 

Одне з оповідань майбутньої книжки понад 40 років провисіло у рамці на стіні у шанувальника Террі Пратчетта, інші твори фани автора знайшли, переглядаючи газетні архіви.

 

Видавництво Transworld, яке придбало права на публікацію збірки оповідань за шестизначну суму, зауважує, що на читачів чекатимуть «зустрічі з різноманітними персонажами, починаючи від печерних людей і закінчуючи гномами, від чарівників до привидів, також вони зможуть прочитати про подорожі в часі та відвідувачів з іншої планети».

 

Террі Пратчетт, всесвітньо популярний автор романів у жанрі фентезі, помер 2015 року від ускладнень, викликаних хворобою Альцгеймера. Українською книжки письменника виходять у Видавництві Старого Лева.

 

Як відомо, екранізацію оповідання Террі Пратчетта «Міст тролів» виклали у вільний доступ.

 

 

Джерело: The Guardian

Чільне фото: The Telegraph 

 

Оригінал статті на Suspilne: У Великій Британії знайшли невідомі оповідання Террі Пратчетта

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"