У Великій Британії до бібліотеки повернули книжку, прострочену на 56 років

У Великій Британії до бібліотеки повернули книжку, прострочену на 56 років

До британської бібліотеки Кіллінгворт повернули підручник німецької мови, взятий у 1966 році. Про це повідомляє BBC.

Видання повернула Леслі Гаррісон, 70-річна британка, яка позичила книжку Ich Lerne Deutsch у віці 14 років, коли навчалася у гімназії Whitley Bay.

 

На рішення повернути книжку вплинуло те, що у 2022 році Рада Північного Тайнсайду скасувала штрафи за прострочені видання. Інакше жінка мала б виплатити понад 2000 фунтів стерлінгів (штраф бібліотеки складав 3 пенси за тиждень запізнення).

 

«Коли я почула про амністію, я подумала: “Я впевнена, що у мене десь валяється стара книжка”. Працівники бібліотеки були шоковані та потішені, коли я її принесла», — розповіла Леслі Гаррісон.

 

Вона додала: «Я знала, що не повернула підручник, і коли переїхала з батьківського дому, думала, що не зможу дозволити собі штраф, тому він залишився в ящику».

 

 

Окрім цього випадку, Леслі Гаррісон більше ніколи не забувала повертати видання до бібліотек.

 

«Ми отримали таку позитивну реакцію на наше рішення скасувати штрафи, а це найстаріша книжка, яку ми отримали. Краще пізно, ніж ніколи!» — зазначила Сандра Грем, членкиня Ради Північного Тайнсайду, відповідальна за бібліотеки.

 

Відтепер книжка зберігатиметься в архіві.

 

Нагадаємо, музею Гуцульщини повернули стародрук, втрачений 70 років тому.

 

 

Фото: BBC

Оригінал статті на Suspilne: У Великій Британії до бібліотеки повернули книжку, прострочену на 56 років

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Перейти до "Нові автори"