У Варшаві відбудеться вистава для дітей за мотивами «Війни, що змінила Рондо»

У Варшаві відбудеться вистава для дітей за мотивами «Війни, що змінила Рондо»

У Варшавському театрі ляльок «Гулівер» відбудеться прем’єра однойменної постановки за книжкою «Війна, що змінила Рондо» творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин й Андрій Лесів). Про це повідомили на сайті театру.

Режисерка вистави — Аніта Піотровська.

 

Книжка розповідає про вигадану країну Рондо, життя якої назавжди змінила війна.

 

«Рондо колись було ідеальним місцем — квіти грали концерти в оранжереї, а люди жили з ними в повній гармонії. Поки не налетіла хмара й не забрала сонце з міста. Мешканці, занурені в темряву, зокрема головні герої — Данко, Фабіян і Зірка, намагаються відтворити місто таким, яким воно було до катаклізму. Спроба запам’ятати місто та власний досвід, пов’язаний з окремими місцями, допомагає їм побудувати машину, за допомогою якої вони спробують відновити Рондо», — ідеться в анонсі вистави.

 

Прем’єра вистави — 17 вересня. Її тривалість — 55 хв. Переглянути акторський склад можна тут.

 

Квитки можна придбати за посиланням.

 

Захід відбудеться в межах 12-го фестивалю сучасної музики для дітей «Маленька варшавська осінь» та 65-го фестивалю сучасної музики «Варшавська осінь» за співфінансування Фонду установи культури Варшави та Фонду сприяння культурі міністра культури та національної спадщини.

 

Проєкт здійснюють в межах програми мистецької резиденції для авторів з Білорусі та України Інституту театру ім. Збігнєва Рашевського.

 

Українською «Війна, що змінила Рондо» вийшла у Видавництві старого Лева 2015 року. Книжка отримала низку відзнак, серед яких Bologna Ragazzi Award та потрапила до щорічного каталогу дитячої та юнацької літератури «Білі круки-2015». Її переклали вийшли кількома мовами, зокрема італійською, французькою, словацькою, вірменською, болгарською.

 

Як повідомлялося, «Війна, що змінила Рондо» отримала відзнаку Берлінського літературного фестивалю «Виняткова книга 2022». Раніше найвпливовіший американський журнал про книжки Kirkus Reviews вніс книжку Романи Романишин й Андрія Лесіва у список найкращих книжок року. 

Оригінал статті на Suspilne: У Варшаві відбудеться вистава для дітей за мотивами «Війни, що змінила Рондо»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"