У білорусі на 3 місяці закрили незалежне видавництво

У білорусі на 3 місяці закрили незалежне видавництво

Міністерство інформації білорусі на три місяці призупинило діяльність білоруськомовного видавництва «Галіяфы». Про це видавництво повідомило на своїй сторінці у фейсбуці.

 

За даними відомства, видавництво «Галіяфы» порушило терміни звернення до Мінінформу з повідомленням про зміни відомостей, які підлягають внесенню до Державного реєстру видавців, виробників та розповсюджувачів друкованих видань.

 

На підставі наказу Міністра інформації № 196 від 13 квітня діяльність видавництва призупинять з 18 квітня до 18 липня.

 

Через закриття видавництво оголосило розпродаж своїх книжок зі знижкою у 20%. 

 

«Друзі, вже 15 років ми радуємо вас нашими виданнями. Дуже сподіваємося, що через 3 місяці ми зможемо відновити видавничу роботу», — наголосили на сторінці видавництва.

 

«Галіяфы» — незалежне видавництво, яке засноване у 2007 році і спеціалізується на художній літературі сучасних білоруських авторів, а також дитліті білоруською мовою Компанія має власну однойменну книгарню у Мінську та інтернет-магазин. Засновник і очільник видавництва — поет і художник Зміцер Вішньоу.

 

Назва видавництва відсилає до жуків-голіафів, які живуть в Африці. Вона походить від «африканських» ідей культового білоруського літературного руху «Бум-Бам-Літ» 90-х років.

 

Книжки «Галіяфы» неодноразово отримували літературні премії, в тому числі двічі звання «Книга року».

 

Нагадаємо, PEN білорусі виступив із заявою про солідарність з українцями.

 

Як відомо, у 2021 році Верховний суд білорусі офіційно ліквідував Союз білоруських письменників.

Оригінал статті на Suspilne: У білорусі на 3 місяці закрили незалежне видавництво

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

3 українські фотобуки увійшли у шортлист премії Rencontres d’Arles Book Awards

Три книжки українських авторів потрапили у короткі списки престижної премії the Rencontres d’Arles Book Awards, що нагороджує фотобуки. Перелік видань, що увійшли до короткого списку, о

Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

На третьому році повномасштабного вторгнення тема війни не зникла з дитячої літератури, особливо з текстів українських авторів, ставши тим елементом реальності, який — хай про що в книж

Оголосили програму першого дня фестивалю пам’яті Романа Ратушного

Фестиваль «Протасів Яр» під гаслом Романа Ратушного «Ніколи нічого не бійтеся» оголосив програму першого дня. Її повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Другий фестиваль «Протасів Яр»

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"