У білорусі на 3 місяці закрили незалежне видавництво

У білорусі на 3 місяці закрили незалежне видавництво

Міністерство інформації білорусі на три місяці призупинило діяльність білоруськомовного видавництва «Галіяфы». Про це видавництво повідомило на своїй сторінці у фейсбуці.

 

За даними відомства, видавництво «Галіяфы» порушило терміни звернення до Мінінформу з повідомленням про зміни відомостей, які підлягають внесенню до Державного реєстру видавців, виробників та розповсюджувачів друкованих видань.

 

На підставі наказу Міністра інформації № 196 від 13 квітня діяльність видавництва призупинять з 18 квітня до 18 липня.

 

Через закриття видавництво оголосило розпродаж своїх книжок зі знижкою у 20%. 

 

«Друзі, вже 15 років ми радуємо вас нашими виданнями. Дуже сподіваємося, що через 3 місяці ми зможемо відновити видавничу роботу», — наголосили на сторінці видавництва.

 

«Галіяфы» — незалежне видавництво, яке засноване у 2007 році і спеціалізується на художній літературі сучасних білоруських авторів, а також дитліті білоруською мовою Компанія має власну однойменну книгарню у Мінську та інтернет-магазин. Засновник і очільник видавництва — поет і художник Зміцер Вішньоу.

 

Назва видавництва відсилає до жуків-голіафів, які живуть в Африці. Вона походить від «африканських» ідей культового білоруського літературного руху «Бум-Бам-Літ» 90-х років.

 

Книжки «Галіяфы» неодноразово отримували літературні премії, в тому числі двічі звання «Книга року».

 

Нагадаємо, PEN білорусі виступив із заявою про солідарність з українцями.

 

Як відомо, у 2021 році Верховний суд білорусі офіційно ліквідував Союз білоруських письменників.

Оригінал статті на Suspilne: У білорусі на 3 місяці закрили незалежне видавництво

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"