У Будинку письменників відбулася презентація поетичного альманаху “Нескорена Україна”

У Будинку письменників відбулася презентація поетичного альманаху “Нескорена Україна”

У Києві, в Будинку письменників, відбулася презентація видання “Нескорена Україна” (поетичний альманах). Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Лариса Недін:

Надзвичайно приємно бути в когорті поетів: Петро Перебийніс , Любов Голота, Рауль Чілачава, Надія Степула, Петро Засенко, Леся Степовичка, Анатолій Матвійчук, Сашко Обрій, Леся Пронь, Тамара Севернюк, Раїса Харитонова, Михайло Шевченко, Станіслав Шевченко, Ігор Павлюк, Юлія Бережко-Камінська, Зоя Кучерява, Тетяна Пишнюк (Фольварочна), Антонія Цвід, Тетяна Левицька, Ярослав Чорногуз, Світлана Касьяненко…  На сторінках книги є поезії  Юрій Тітова, Іллі Чернілевського… Розпочинається альманах віршем Олександра Олеся. І це далеко не повний перелік. Ідея та упорядкування, модерування презентації поетеси, журналістки Ніни Шаварської.

І хоч в Будинку письменників нема опалення, всім, хто прийшов, було тепло, а то й гаряче… Зустріч вилилась в справжню сповідь про наболіле, про власний досвід, про переосмислення жахіть, які приніс на нашу землю ворог- нЕлюд.

Назва альманаху не потребує роз’яснень. Це найточніша характеристика Українського Народу.

Крізь біль і сльози ми вміємо співати, сміятись, турбуватись, творити, а головне – захищати найдорожче.  І на вечорі було місце  жартам та пісням. Гостя заходу  Lesya Korolyk  обдарувала нас колядками -щедрівками, святочними віншуваннями.

Бог і Україна!

Слава Нації!

Безмежна вдячність ЗСУ!

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Будинку письменників відбулася презентація поетичного альманаху “Нескорена Україна”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"