У Будинку письменників відбулася презентація поетичного альманаху “Нескорена Україна”

У Києві, в Будинку письменників, відбулася презентація видання “Нескорена Україна” (поетичний альманах). Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Лариса Недін:
Надзвичайно приємно бути в когорті поетів: Петро Перебийніс , Любов Голота, Рауль Чілачава, Надія Степула, Петро Засенко, Леся Степовичка, Анатолій Матвійчук, Сашко Обрій, Леся Пронь, Тамара Севернюк, Раїса Харитонова, Михайло Шевченко, Станіслав Шевченко, Ігор Павлюк, Юлія Бережко-Камінська, Зоя Кучерява, Тетяна Пишнюк (Фольварочна), Антонія Цвід, Тетяна Левицька, Ярослав Чорногуз, Світлана Касьяненко… На сторінках книги є поезії Юрій Тітова, Іллі Чернілевського… Розпочинається альманах віршем Олександра Олеся. І це далеко не повний перелік. Ідея та упорядкування, модерування презентації поетеси, журналістки Ніни Шаварської.
І хоч в Будинку письменників нема опалення, всім, хто прийшов, було тепло, а то й гаряче… Зустріч вилилась в справжню сповідь про наболіле, про власний досвід, про переосмислення жахіть, які приніс на нашу землю ворог- нЕлюд.

Назва альманаху не потребує роз’яснень. Це найточніша характеристика Українського Народу.
Крізь біль і сльози ми вміємо співати, сміятись, турбуватись, творити, а головне – захищати найдорожче. І на вечорі було місце жартам та пісням. Гостя заходу Lesya Korolyk обдарувала нас колядками -щедрівками, святочними віншуваннями.
Бог і Україна!
Слава Нації!
Безмежна вдячність ЗСУ!
Оригінал статті на НСПУ: У Будинку письменників відбулася презентація поетичного альманаху “Нескорена Україна”
Блог
Букерівська премія обрала назву для своєї статуеткиБукерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
До короткого списку імен увійшли
Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С
Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
Головний
У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові
Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи ТоменкаЩорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.
Премія є творч
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.