У Британії студента-екстреміста засудили до примусового читання класичної літератури

У Британії студента-екстреміста засудили до примусового читання класичної літератури

Бена Джона — екстреміста та тепер уже колишнього студента — засудили до примусового читання класичної літератури. Кожні чотири місяці йому доведеться звітувати про своє враження від творів високої полиці, щоб не потрапити за ґрати.

Як повідомляє The Guardian, це сталося після того, як 21-річний хлопець завантажив близько 70 000 статей про “панування білих”, а також інструкції з виготовлення бомб. Також Бен Джон став автором листа, в якому агресивно виступив проти ЛГБТК, мігрантів та лібералів.

За британськими законами, зберігання інформації, яка може бути корисною для підготовки терористичного акту, передбачає покарання з максимальним терміном ув’язнення до 11 років. Проте, ознайомившись з матеріалами справи, суддя вирішив, що злочин був проявом “підліткових дурощів” та поодиноким інцидентом.

“Ти самотня людина, у якої мало справжніх друзів, якщо вони взагалі є”, — вважає суддя, який зауважив: Джон, мабуть, дуже легко піддається впливу інших, проте малоймовірно, що він комусь завдав шкоди.

Щоб уникнути тривалого перебування під арештом, британцю доведеться прочитати твори Джейн Остін, Чарлза Діккенса, Вільяма Шекспіра, Томаса Гарді та інших класиків.

“4 січня ви розповісте мені про те, що прочитали, і я це перевірю. Я випробую вас, і якщо вирішу, що ви [брешете] мені, ви постраждаєте“, — проголосив суддя.

Наразі суд засудив Бена Джона до двох років умовного ув’язнення. Якщо чоловік не виконає ці умови, йому доведеться провести весь цей час за ґратами.

Оригінал статті на Читомо: У Британії студента-екстреміста засудили до примусового читання класичної літератури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Склали перелік письменників і перекладачів, загиблих через російсько-українську війну

Письменниця, парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олена Герасим’юк уклала список письменників та перекладачів, які загинули або померли через війну росії проти

У мережі стверджують, що в росії перевидадуть книжку української письменниці Наталії Щерби

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці письменниця Оля Русіна, російський книжковий блог анонсував перевидання серії «Часодії» української підліткової фентезі-письменниці Наталії Щерби

НАДРУКОВАНЕ ЧИСЛО 11 (355, листопад 2023) «УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГАЗЕТИ»

Мотто номера: «ГАРАНТІЯ МИРУ: ЗАКОПАТИ СОКИРУ ВІЙНИ РАЗОМ З ВОРОГОМ» (Станіслав Єжи ЛЄЦ)З матеріалами газети можна ознайомитися на сайті litgazeta.com.uaПередплатіть «Українську літературну газету» на 2

У Києві презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби»

У столиці презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби», в рамках якого показали короткометражний документальний фільм про історії ув’язнених людей, які попри все не припиняли боротьбу та пі

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"